Duyuru Yepyeni Değişen Rütbe Sistemi (Edge/3G/4G/5G Seviyeleri)

Sponsorlu Bağlantılar

SeçilmişArda

Üye
6G gelince yeni rütbe de 6G olur :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RoGue34

RoGue34

Üye
guzel peki nasi rank atliycam detayli anlatirmisin

RoGue34

RoGue34

Üye
buda csgo gibi silverindan bi turlu cikamadim silver 2yim ust uste 3 mac kazandim atlayamadim 1 tane kaybettim 2 tane daha kazandim hatta takimda en cok ben kill aldim ama hala silver 2 yim nova dan dustum neyse saol

Yönetici tarafından düzenlendi:
RomeusTR

RomeusTR

Üye
Güzel bir sistem olmuş.

RoGue34

RoGue34

Üye
benim?niye rutbem yukselmiyo takildi kaldi illa birine ozel mesaj mi atacam yahu

Buğra

Buğra

Admin
benim?niye rutbem yukselmiyo takildi kaldi illa birine ozel mesaj mi atacam yahu
Rütbe mesaj sayısı ile artıyor. Özel mesaj ile değil.
Konulara yazılan mesaj sayısı ile.
Mesaj sayısı arttırmak için seri şekilde konulara mesaj atmayın uyarayim şimdiden :)

• Beğen
Tepkiler: RoGue34
RoGue34

RoGue34

Üye
teşekkur ederim mesa sayimi nereden gorecegim profilime baktimama bulamadim

PALA.

PALA.

Üye
profilime baktimama bulamadim
Şuan 100. mesajdasın telefondan girdiğin için bazı bilgiler görünmeyebiliyor. Rütbe olayına kafa takma. Önemli olan içi boş değil dolu mesaj yazmak, bilgiyi paylaşmak... Bu forumda bir sürü yararlı paylaşım yapan kişiler var ve rütbeside öyle çok yüksek değil. Devrecilik mi yapacaz forumda :)

Son düzenleme:
RoGue34

RoGue34

Üye
saol
bu mesaji yazdim e 5 oldu :)

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
VIP Üye (sitemize belli bir zaman oldukca fazla emek vermiş yöneticiler)

VIP üye rütbesini, sitemize belli bir zaman oldukca fazla emek vermiş yöneticilere hali hazirda verilmektedir.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@TheNightMare. S40 bölümüne emek versem bende vip üye olur muyum ? Boşa kürek sallamak sayılır bir nevi de yine de sorayım dedim .

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
@TheNightMare. S40 bölümüne emek versem bende vip üye olur muyum ? Boşa kürek sallamak sayılır bir nevi de yine de sorayım dedim .
Öncelikle, Siteye daha çok emek vererek, yararlı konu paylaşımlarinda bulunursanız. Yani, İlk olarak Yönetici (Moderatör) olmanız durumunda ilerleyen dönemlerde, Üst yönetim bu davranisinizi görecek ve böylelikle 'Vip' üye rütbesine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla Bilgi için kurucu Adminimiz, @Ozan bey, ile iletişime geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Emek vermeye başlayınca boşa kürek sallamak yada ben buraya admin olacağım yönetici olacağım diyerek emek verilmiyor malesef o karşılık oluyor bir zaman sonra bıkkınlık ve farklı tavırlar oluyor. Sitemizdeki her emek veren düzen sağlayan üyemizin yanında oluyoruz ve takip etmekteyiz. Rütbe de sonra gelir.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve TheNightMare.
PALA.

PALA.

Üye
S40 bölümüne emek versem bende vip üye olur muyum ?
Hizmet karşılığında rütbe, sizin ki biraz seçim vaati gibi olmuş :)
Aslında güzel konular paylaşacağınıza inanıyorum...

Buğra

Buğra

Admin
VIP üye rütbesi daha önce sitemizde yöneticilik yapmış daha sonra ise yöneticilikten ayrılmış kişilere veriliyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
VIP üye rütbesi daha önce sitemizde yöneticilik yapmış daha sonra ise yöneticilikten ayrılmış kişilere veriliyor.
Sadece. Yöneticilikten ayrılmış kişilere verilmiyor. Sitemize Belli bir zaman oldukça emek vermiş kişilere veriliyor. Yöneticilkten ayrılanlara Standart olarak Kıdemli üye Rütbesine ulaşıyor.

Buğra

Buğra

Admin
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, PALA. ve TheNightMare.

Üst Alt