Duyuru Yepyeni Değişen Rütbe Sistemi (Edge/3G/4G/5G Seviyeleri)

Sponsorlu Bağlantılar

-Emre

-Emre

Üye
Kadın üye nedir ya? Az önce bir durumda farkettim, konusunu arayıp buldum. Böyle bir saçmalık olamaz, cinsiyet ayrımcılığının daniskası bu.

• Beğen
Tepkiler: PixelWolf ve gokturk_28

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Yeni rütbe sistemi harika. Sadece renklerle ilgili şunu söylemeliyim: Test mod ve Kıdemli üye renkleri çok benzer. Kıdemli üye rengi biraz farklı olabilir.
Ve Edge ile başlayıp 4g ye kadar olan renk geçişi turuncudan mat turuncuya doğru iken 5g bir anda sarıya dönüyor. Uyumun dışında gibi. edge-3g-4g rütbelerindede 5g gibi ayrı renkler olsa bu renklerin hepsi yine mat parlamayan tonlar olsa daha keyifli olurdu..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gokturk_28
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Rütbe Sistemi Çok Süper olmuş
[emoji293] [emoji293] [emoji293] [emoji293] [emoji293] Elinize sağlık
Ama Kadın Üye Rütbesi biraz daha farklı olabilirdi

Son düzenleme:

PixelWolf

Üye
Ya cidden çok rahatsız edici bir durum bu. Kadın üye yazdığı için ben rütbemi göremiyorum ve bunun için profilime gitmem gerekiyor. Orada da çok sade biçimde köşede duruyor. - yön olarak tek bu yok. Profilime önceden pek bakan olmazdı fakat dün foruma uzun aradan sonra geri döndüm ve kadın üye yazdığı için bakanların sayısında artış olduğunu düşünüyorum. Sanki "Bu kadın, bakın kadın, şurada da pembe renkli bir rütbe yazısı var. Bakın kadın." denmiş gibi ve erkeklerin dikkatini çekiyor. Gerçekten iki gün içinde kendimi yeteri kadar ötelenmiş hissettim. Bayan üye yazısını görmüştüm bir ara uğradığımda iyice dellenip çıkmıştım ve düzeltilene kadar girmek istememiştim. Kadın üye olarak değiştirilse de ötelenme duygumda azalma olmadı. Böyle bir öneriyi sunanı kınıyorum. Eğer hemcinsim bunu sunduysa şunu söylemek istiyorum; kendini ötelemek istediğin için ben ötelenmek istemiyorum. İlk yıllarımda kedi006 nicki ile 2 yıl erkek cinsiyetiyle forumda durdum ve cinsiyetimi kadın olarak değiştirince gerçekten değiştirdiğim için pişmanlık duydum. Dün profilimi güncelledim, bugün nickim değişti. Ben bu pembeli pembeli iğrenç KADIN ÜYE yazısını görmemek için forumdan tekrar çıkıyorum. Sanırım olmayacak, zorlamayalım. Ayrıca, pembeden nefret ederim. : ?

Dipnot: Sadece iki saniyeliğine forumdaki kadınların rütbelerinin gözüktüğünü ve erkeklerin ERKEK ÜYE diye geçtiğini düşünün. Umarım anlarsınız.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221, Rock Ve Roll ve BLasTeaR
0MG90

0MG90

Üye
Bence kadın üye rütbesi kaldırılmalı. Bununla ilgili bi anket yapıp kullanıcılara sorun hiç değilse. @Ozan

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve -Emre
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Ya cidden çok rahatsız edici bir durum bu. Kadın üye yazdığı için ben rütbemi göremiyorum ve bunun için profilime gitmem gerekiyor. Orada da çok sade biçimde köşede duruyor. - yön olarak tek bu yok. Profilime önceden pek bakan olmazdı fakat dün foruma uzun aradan sonra geri döndüm ve kadın üye yazdığı için bakanların sayısında artış olduğunu düşünüyorum. Sanki "Bu kadın, bakın kadın, şurada da pembe renkli bir rütbe yazısı var. Bakın kadın." denmiş gibi ve erkeklerin dikkatini çekiyor. Gerçekten iki gün içinde kendimi yeteri kadar ötelenmiş hissettim. Bayan üye yazısını görmüştüm bir ara uğradığımda iyice dellenip çıkmıştım ve düzeltilene kadar girmek istememiştim. Kadın üye olarak değiştirilse de ötelenme duygumda azalma olmadı. Böyle bir öneriyi sunanı kınıyorum. Eğer hemcinsim bunu sunduysa şunu söylemek istiyorum; kendini ötelemek istediğin için ben ötelenmek istemiyorum. İlk yıllarımda kedi006 nicki ile 2 yıl erkek cinsiyetiyle forumda durdum ve cinsiyetimi kadın olarak değiştirince gerçekten değiştirdiğim için pişmanlık duydum. Dün profilimi güncelledim, bugün nickim değişti. Ben bu pembeli pembeli iğrenç KADIN ÜYE yazısını görmemek için forumdan tekrar çıkıyorum. Sanırım olmayacak, zorlamayalım. Ayrıca, pembeden nefret ederim. : ?

Dipnot: Sadece iki saniyeliğine forumdaki kadınların rütbelerinin gözüktüğünü ve erkeklerin ERKEK ÜYE diye geçtiğini düşünün. Umarım anlarsınız.

Bence kadın üye rütbesi kaldırılmalı. Bununla ilgili bi anket yapıp kullanıcılara sorun hiç değilse. @Ozan

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:megafon: Kadın Üye Rütbesi Kaldırılsın

biltek

biltek

Üye
5G geldimi

AhmetTekin2405

AhmetTekin2405

Üye
Guldum :)

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221

faruk***faruk

Üye
eski rütbeler daha iyiydi bence Tc. askeriyiz

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Daha Modern ve 'İos' tarzında Rütbeler daha şık görünüyor ama, mesaj sayısına göre, rütbeler çok az rütbe atlamak için bir sürü mesaj gerekiyor :oke:

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Co-Admin (Tüm Bölümlerde Yetkili Yönetici)

Bu rütbe kimde var ? sanırım kimsede yok @Ozan @ANIL @papakudioflu

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Yönetim Ekibi - MaxiCep

Yönetim kadrosu sitemizde tanımlanmaktadır, şu an bu rütbede bir yönetici yok ancak bu sürekli değişebilir bir veri.

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice. ve Buğra
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Daha güzel olmuş elinize sağlık.
Teşekkürler..

Üst Alt