-Yeniden Maxicep-N73 temaları

Sponsorlu Bağlantılar

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

grkn_76

grkn_76

Üye
teşekkürLer

safir021

Üye
Ben Rotate Me Kullanıyorum 10 dakika önce çevirdim ve karizma dediği tema ile süper ötesi olsu (N73 de süper olur tavsiyemdir ) Teşekkürler

Nedim Bilik

Üye
tşqler arkadaşım :)

hakan_koray

Üye
eline sağlık

sergen6565

sergen6565

Üye
saol baba

aytac şahin

Üye
slm

santics_21

santics_21

Üye
güsel paylaşım

apaci03

Üye
Sağolasın

DarkLady

DarkLady

Üye
**** boyle sıtenın n 73 teması bıle yok

Şşşştttt akıllı ol bakalım. Sen bulamıyorsan biz ne yapalım... Adam gibi araştırsaydın bulurdun. Herçi sen çoktan gitmişsindir bu mesajı okuyamazsın bile ama içimde kalsın istemedim. Buradan çok şey öğrendim bu yüzden laf söyletme...

mehabo

Üye
ark...şu rapidshare ye daha bişeyler upload etmeyin yha sorun yaratıyo

selmansato

Üye
artkadaşlar ben daha ilk kez böylesi forum sitelerine takışlıyorum n73 kullanıcısıyım fakat bu temalara tıkladığımda rapidshare yazıyor ama temayı indiremiyorum bunun nasıl olacağı hakkında bili veren arkadaşlarımaçok teşekkür ederim [email protected] adresime amail atarlarsa sevinirim...

zasas1

Üye
efwe

halil1024

halil1024

Üye
Arkadaşlar ben sitenin çok eski üyelerindenim.Gokhan ve Van_Hoijdonk beni 3230 daki hararetli tartışmalardan tanırlar :ehe. Uzun bir süre ÖSSydi,Üniversiteye yerleşmeydi filan biraz uzak kaldım siteye.Fakat bu günden itibaren eskisinden daha aktif olarak dönmüş bulunuyorum.N73 kullanıcısı olarak siteye ilk katkım da N73 temaları olacak.Buyrun beyler.Umarım beğenirsiniz.Yorumlarınızı bekliyorum.

Buradan: Renk tonlaması çok hoş bir tema:
Çok karizma bir tema (özellikle rotate me kullananlar için):
Bunu da mutlaka tavsiye ediyorum.Bu temanın özelliği şu. Ortadaki bir noktaya baktığınızda diğer beyaz noktaların içinde siyah noktacıklar varmış gibi görünüyor.Tam ilüzyon yani:
Devamı olacak
saol

baybora44

Üye
rapidsharede arıza veriyor eror yazıyor hepside

ege0000000000

Üye
saol iyi paylaşım:oke:

alican_xm

alican_xm

Üye
çok işime yaradı paylaşımın için saol