[Yeni ve En Basit ] System Hack,Sertifika Sorununa Son - HelloCarbide

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seko155

Üye
nokia c5 tede olmuyor kafayı yicem valla

fırat4423

Üye
installserver.exe dosyasını ise Hafıza kartının ana dizinine atın.
installserver.exe dosyasını Bluetooth cihazı ile telefona gönderdım ama mesaj kutusundan hafıza kartının ana dizinine atamadım yardım edermisiniz :hmmm

hallturk06

Üye
xplorede araçlarda ayarlar yok .şu an hiç bi uygulama açılmıyor lütfen yardım edin!

powerforce000

Üye
hello carbıdeyı actım. Menu1'i secınce uyg kapanıyo.. Sorun nedır. Xplore 1.51 yuklu.

strider58

strider58

Üye
hellocarbide de menu1 i seçince otomatik olarak kapanıyor telefon modelim 6220c yardımcı olursanız sevinirim

iyikötüçirkin

Üye
BEN menu1 i SECTİM HEMEN KAPANDI soru felanda sormadı... kurcalamadım prog kapandıktan sonra neler yapılyorsa aynısını yapmaya devam ettim ve oldu.... yaw harbiden manyak bişey bu yaw :ehe :) :D :ehe eskiden sign.sis kullanıyordum fazla işe yaramıyordu ama bu süper... bu arada bundada sertifika sorunu vardı sign kullanıp düzelttim o yüzden sign in hakkını yemeyeyim :islik

--------------- Ekleme ---------------

n 73 te kesin sonuç aldım....

emrah26_26

Üye
hello carbide çalısmıyo şimdide ya
başlayacam böle işe 6220c telim. menü1 e tıkllıyorum uygulamadan çıkıyor.

wolkan123456789

Üye
beyler HelloCarbide proyu acıyorum secenekler dıyorum menu1 dıyorum ama pro kapanıyo hıc bısey olmuyo nedn nerde eksık var acaba ?

maryjane

Üye
yUKARIDAKİ SORULARA CEVAP VERECEK BİRİ VARMI?
pROGRAM KAPANIYOR.

uyeoll

uyeoll

Üye
1 haftadır gece gündüz bütün sitelerde yeni aldığım E50 yi hacklemek ve bilmediğim güvenlik kodunu kırmak için uğraşıyorum.. Sonuç mu? telefonun anası ağladı onu yükle bunu yükle hiç bir sonuç alamadım sadece telefonum yavaşladı.. bi de gidip yarın 15 lira verip de kilit kodunu kırdırcam başka yolu kalamdı. Hacke gelince uğraşmıcam bıraktım sadece mp3 atıp kızlar gibi kullancam telefonu hiç bir pro yüklenemiyo :((( milyonlarca yöntem denedim bi sonuca varamadım. sadece Xplore ve Segmanı çalıştırıyo. bunada şükür :)

ilkerkeskin77

Üye
İyi aksamlar pardon benim bir arkadaşım E71 satın aldı. ben daha önce E 72 için signsis kurup cer dosyalarını göstererek sertifikalama işlemlerini yapıp sisx vs gibi dosyalar üreterek sertifikalama yapıyordum, ancak E71 için Signsis.sisx programını kuramıyorum o programı kurarken de sertifika hatası veriyor. Nasış çözebilirim bu sorunu acaba...??

arsberk

Üye
Birader eline diline sağlık güzel anlatım herşey için sağol

xXx3RH4N

Üye
xplore yi nası yükleyebilirim onu da yüklemiyo sertifika hatası yüzünden

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

EnesDMR

Üye
Arkdaday sys nın içine girilmiyorki bın klasörü acılmıyo hel1 de herşeye yes dedim x-phore de sys nin icine girilmiyo 5800 da deniyorum kafayı yiyecem

husocan18

Üye
dostum süper n73 e kurdum kuramayan arkadaşlar tarihle oynama yapın yükleyemediğiniz her proğram için tarihle oynayın..

umi21

Üye
Arkadaşlar herkese öncelikle iyi akşamlar.. benim telefonda mesajlarda hotmail klasörü var ve bu dosyaya tıkladığımda "güvenlik nedeniyle dosya çalıştırılamıyor" hatasını alıyorum ve üzerinde hiçbir işlem yapamıyorum.. Kaldırmak istiyorum çünkü mesaj geldiğinde ses çıkmıyo ve telefona zarar veriyo.. Format attım ama geri yükleme yaptığım için tekrar geliyo.. Bu işlem işe yarar mı birileri yardım etsin :(

megpol

Üye
sistem dosyasın da BIN klasörü yok kii.n73 te göözükmüyo ne yapmalıyım

sebofb090

sebofb090

Üye
baya uzunmuş işlem ve karışırık dertifika gelmezse hiç bişi kurmam daha iyi zaten alo demkten başka bişi yaptığım yok

öfkeli44

Üye
güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt