BÜTÜN SYMBİAN TELLERE HACK %100 OLUYO BAKMADAN GEÇME


ByBilir

ByBilir

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Hatasız HACK işlemini gerçekleştirmek için dikkat etmeniz gereken tek birşey var...
hack işlemini "ezbere yapmayın" ve sırasıyla adımları takip edin...

not: konuyu hack yapmakta zorlananlar için açtım faydası olacağını düşünüyorum1) NortonBelleRefreshHack.sis uygulamasını kurun [ekten 1 nolu dosyayi indir]2) Uygulamayı açın ve seçenekler - AntiVirus - Quarantine list seçin, 3 adet dosya çıkacak...3) Seçenekler - Restore all seçin ve gelen soruya Evet seçin4) Uygulamadan çıkın ve NortonBelleRefreshHack'i kaldırın5) xplore sisx uygulamasını yukleyin ve ayarlar gizli dosyaları görünür yapın- dil olarak turkçe seçin [alttan indir]
xplore ayarlar resimli anlatım konunun altında


https://www.maxicep.com/forum/attac...-s60v3s-1s-3-signed-resmi-turkce-sisx.158625/
6) RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx uygulamasını telefon hafızasına kurun [ekten 2 nolu dosyayi indir]
7) xplore ile ekten indirdiginiz 3 nolu zip icindeki patches isimli klasoru c ana dizine birakin
[ekten 3 nolu dosyayi indir]8 ) Uygulamayı açın ve sırayla Open4All ve
Installer Server'in üstüne gelip Options - Add to auto deyin. Telefonunuzu kapatıp açın9) İnstallserver zip içindeki "sys isimli klasörü" xplore ile c ana dizine bırakın [ekten 4 nolu dosyayi indir]10) Son olarak tekrar Rompatcher'ı açın ve İnstallServer Refresh yamasını etkinleştirin...11) şimdi ekten nımbuzz ısımlı ımzasız uygulamayı yukleyin, yukleme işlemi sorunsuz gerçekleşirse hack işlemi başarılı olmuş demektir...DOSYALARI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINSYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım] - MaxiCep
 
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Konuları telefon tavsiyesi olarak açma :)
 
  • Beğen
Tepkiler: ByBilir
ByBilir

ByBilir

Üye
    Konu Sahibi
nasıl açam
 
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Konu ön eki koymana gerek yok ki. Telefon tavsiyesi açtığın konularla alakasız olduğu için yazdım
 
ByBilir

ByBilir

Üye
    Konu Sahibi
ne olarak açamtmmm
 

erosennin

Üye
bende c6 01 var belle refresh işe yarar benim tel de ?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt