Yeni Telefonlar mı Geliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yeni Telefonlar mı Geliyor?

Nokia Oro

• Beğen
Tepkiler: suat1111 ve Cezzbedici3

nonamex

Üye
Symbian'ın fişi çekilmişken bu saatten sonra bu telefonlara para verenlere enayi derim başka bir şey demem

slant1111

slant1111

Üye
n8-01 iyi olacak gbi

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Nokia Oro çok dikkatimi çekti... Büyük bir şey olacak gibi duruyor:naughty:

WebStyle

WebStyle

Üye
N8-01 eğer şu 1 sene içinde çıkarsa artık bir daha Nokia almayı düşünmüyorum. Çocuk oyuncağımı bu en son model diye bunu aldık aradan 1 sene geçmeden hop yenileri çıkıyor. Gerçi teknoloji'ye ayak uydurmakta zordur. Neyse yakında iphone5'de geliyor. Artık onunla takılırız..

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
N8-01 eğer şu 1 sene içinde çıkarsa artık bir daha Nokia almayı düşünmüyorum. Çocuk oyuncağımı bu en son model diye bunu aldık aradan 1 sene geçmeden hop yenileri çıkıyor. Gerçi teknoloji'ye ayak uydurmakta zordur. Neyse yakında iphone5'de geliyor. Artık onunla takılırız..
:oke:
:naughty:

OğuzcanAbi

Üye
c7 değilmi bu resimdeki :D

one2one2

one2one2

Üye
Symbian'ın fişi çekilmişken bu saatten sonra bu telefonlara para verenlere enayi derim başka bir şey demem

aynen n8 e para verip 1 ay sonra nokianın wp açıklaması sonrası birde utanmadan symbiani da bırakmicaz açıklaması bitirdi zaten. Sahsen enayi olarak goruyorum kendimi..

eaagent

eaagent

Üye
Yeni tel diyemeyiz ya. C7 nin afillisi :D

SilentOne

SilentOne

Üye
artık symbiandan farklı işletim sis kullanması lazım artıkkk

rapman

rapman

Üye
N8_01'i merak ediyorum.Çözünürlüğü gayet iyi : 540x960

----------Eklendi @ 13:53:05 ---------- Yazıldı @ 13:50:14 ----------

iPhone'da 10 yılda bir çıkıyor ya ..

subsounds

Üye
C7-00 arkadaşlar bu cihaz. Yani sadece dış görünün farklı. 8800'larda olduğu gibi içi aynı dışı farklı.

uribaju

uribaju

Üye
c7 nin farklı bir türevi :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt