Yeni ortaya çıkan Galaxy S IV görselleri için @evleaks’a suçlama geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Yeni ortaya çıkan Galaxy S IV görselleri için @evleaks’a suçlama geldi
Sizlere bugün Galaxy S IV‘ün görseli olduğunu belirttiğimi bir haberi sunmuştuk. Haberin kaynağı olarak @evleaks görünüyordu. Genellikle bir çok akıllı telefon hakkında görselleri ve teknik özellikleri ilk kez yayınlayan Twitter hesabı, bu kez de ilk kez olduğu iddiası ile Galaxy S IV görsellerini yayınlamıştı.

Ancak ortaya oldukça ciddi bir iddia geldi ve @evleaks‘ın söz konusu görselleri başka bir siteden alarak yayınladığı ve bu görsellerin de Galaxy S IV‘ün gerçek görselleri olduğunun kesin kanıtı bulunmadığı ortaya çıktı. Söz konusu görseller Avrupa‘da faaliyet gösteren akıllı telefon satıcısı ExpanSyS tarafından grafik tasarımcısına yaptırıldığı ortaya çıktı.

@evleaks bu olay sonrası yorum yapmaktan kaçındı ve Galaxy S IV ile ilgili gönderdiği tüm Tweet‘leri de sildi. Bu açıdan resimlerin Galaxy S IV‘ün kesin resimleri olmadığını belirtelim.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
reklam amaçlı fake bi görsel olduğu belliydi zaten bilgilendirme için :tşk:

tapatalk

tapatalk

Üye
şu telefonların hepside efsane oldu var ya

___kaptan___

___kaptan___

Üye
İlk haberde de demiştim, alt barda menü tuşu vs olmalı diye düşünüyorum demiştim :kıskıs: + Haber için :tşk: :tebessüm:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Twitter hesabında konu hakkında tweet göremeyince şaşırmıştım. :hmmm

fk555897

fk555897

Üye
Bana göre Samsung'un yayınlamadığı görseller yalandır. Samsung'un bir açıklaması olsa tamam.

Kerim.

Kerim.

Üye
İlk haberde fakedir o demistim:ehe

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:tşk:

MaxipmaN

Üye
bune ya dedim yazıyı okumadan önce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt