Haber Yeni Nokia ; Lumia 1320

Sponsorlu Bağlantılar

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben sizin gibi düşünmüyorum. Çok fazla cihaz çıktığı söylenemez. Mesela 600TL'lik Lumia520'ye benzer bir cihaz çıktı mı? Veya Lumia820'ye. Nokia şu anda 600 TL'den 2000TL'ye kadar bir yelpazede bütün fiyat gruplarına hitap etmek alternatifler üretmek zorunda. Operatörler için özel üretilen lokal cihazlar kafanızı karıştırmasın.

Abi buna değinmişken Lumia ları sıralarmısın tüm çıkan modelleri ve sadece oparatörler için özel hazırlanıp çıkanları birde herkese açık olanları ilk etapta anlaşmalı anlaşmasız vs vs model ve fiyatlar nedir bilen bilmeyen herkes öğrenir

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
acaba nasıl bir şey olacak :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Abi buna değinmişken Lumia ları sıralarmısın tüm çıkan modelleri ve sadece oparatörler için özel hazırlanıp çıkanları birde herkese açık olanları ilk etapta anlaşmalı anlaşmasız vs vs model ve fiyatlar nedir bilen bilmeyen herkes öğrenir
bir iki saat sonra global/operator tüm cihazları anlatan bir konu hazır olur:oke:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve dilmenibrahim
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Harika olur.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bir batman'lı olarak inşallah bir gün alırım. Bu arada man of stell çok güzelmiş izlemedim. Çünkü senaryoda bu sefer amacını öğrenmek istiyor. Supero beto aynı filmde çoğu kişi sicak bakmiyor ama artik zevki kalmayinca başka fikirleri yok o yuzden bence değişikliğe gidiyorlar.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
çok telefon=çok seçenek=çok müşteri demektir. Ne kadar çok müşteri bizim için o kadar iyidir yani...

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Arkadaşlar bu da takıldığım yabancı bir siteden Lumia 1320'nin görüntüsü:

altında da ingilizce olarak, Lumia 929 will actually come as #Lumia 1320 !!
Türkçe olarak, Lumia 929 aslında Lumia 1320 olarak gelecek! diyor
ama dikkat ederseniz saat kısmı da 1520'yi söylüyor :blink:

Üst Alt