Yeni Forum Yazılımı Hakkında İlk Detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

Süleyman

Süleyman

Üye
@EroL @Ozan Benim eski mesaj sayılarım geri gelmedi. Acaba index hala yükleme aşamasında mı?

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Kullanıcı adı nerden değişiyor ?

ozakin70

ozakin70

Üye
o sürüme alışmıştık o yüzden bunu istemiyruz biraz zaman geçtikten sonra hatalar düzeltilince bunu daha çok seveceğiz

ne yalan söyleyim ben o sürümü hiç sevmiyordum tapatalktan giriyordum hep ama şimdi bu sürümü sevmeye başladım ki dahada çok seveceğimi sanıyorum;D

• Beğen
Tepkiler: Ozan ve -Akıncı
Akıncı

Akıncı

Üye
ne yalan söyleyim ben o sürümü hiç sevmiyordum tapatalktan giriyordum hep ama şimdi bu sürümü sevmeye başladım ki dahada çok seveceğimi sanıyorum;D
o sizin görüşünüz sevenler mevcuttu ben dahil

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
phasan

phasan

Üye
Opera mını hala hatalı

Türe

Türe

Üye

Kime göre neye göre olduğuna bağlı. Bence gelsin.

• Beğen
Tepkiler: phasan
achambo

achambo

Üye
staff online son konular vb. Yerler en altta ya o sadece ana sayfada öyle olsa diğer yerlerde olmasa

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve -Akıncı

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Profil bilgilerimi düzenlerken futbol takımı kısmında sadece 1 takımın adı var.Başka seçilmiyor.Küçük ayrıntı ama akılda bulunsun tüm düzenlemeleri yaptıktan sonra bir bakarsın ona Ozan.

• Beğen
Tepkiler: arslanla
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Profil bilgilerimi düzenlerken futbol takımı kısmında sadece 1 takımın adı var.Başka seçilmiyor.Küçük ayrıntı ama akılda bulunsun tüm düzenlemeleri yaptıktan sonra bir bakarsın ona Ozan.
daha önce söylendi düzelicek

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve arslanla
manyax2007

manyax2007

Üye
hayırlı olsun gayet iyi duruyor

• Beğen
Tepkiler: arslanla
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: AkiliBidik, Buğra ve arslanla
Invoke

Invoke

Üye
Eskisi gibi üst üste mesaj atınca eklendi yazmıyor double post yazıyor. Tapatalk'ta böyle görünüyor

abi ben tapatalka hiç giremiyorum :S

Mobil surumde gozle gorulur bir artis var bence :)

artis mi, artis ne arar la maxicep de :D :D

Artık herkes galatasaraylı olmak zorunda :P

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Üst Alt