Karşılaştırma Yeni Facebook Beta'yı nasıl buldunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Facebook Beta'yı nasıl buldunuz?

Şahsen ben çok beğendim, sizin de görüşlerinizi almak istiyorum

Yenilikler :

- Yeni arayüz

- Performans iyileştirmeleri

- Video yükleme

- Yeni dil seçenekleri

Yüklemek isteyenler için

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Sola doğru çekince sohbet açılıyordu.Onu çok beğeniyordum.Bu sürümde o kalkmış :(

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
    Konu Sahibi
Sola doğru çekince sohbet açılıyordu.Onu çok beğeniyordum.Bu sürümde o kalkmış :(

sıkıntı değil bence o alt tarafı sağ üste dokunacaz sadece :D hem messenger varken kimsenin ordaki sohbeti kullanacağını sanmıyorum :D

dakamon

dakamon

Üye
Valla sağa sola çekerek ayarlara gitme ve sohbet penceresine gitme olayını kaldırmışlar o kötü olmuş. Kendimi 6tag tada falan sandım ne yalan söylim. Bence bu arayüzü değiştirirler biraz daha. Bence daha çok kaydırmaya yönelik uygulama haline getirmişler bu iyi ama dediğim gibi bazı can alıcı noktalardaki kaydırma eksik kalmış.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Androiddekine Benzemiş

dakamon

dakamon

Üye
Şu an bug a girdi program sürdürülüyor diyor :D fotoğraf yükleme ekranından albumlere girdim seçmeden foto geri döndüm prgoram kilitlendi :D

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Geçişlerde kasma var onun dışında iyi

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Ayarlar hala kaydırınca geliyor. Gelişsin gelişsin diyorsunuz android ios diyorsunuz programa güncelleme geliyor bu sefer beğenmiyorsunuz. Amacınız ne ?

8.1'in adam olmasını bekleyen Lumia 520 ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher, symbianbelle ve YkPkY
leeshore

leeshore

Üye
Cok guzel olmus. Adama benzemiş biraz :D

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Android ve Windows Phone

Bay H

Bay H

Üye
Kişisel zevkler ve görüşler kimse ile aynı olmak zorunda değildir. Konu içerisinde bu ayrıntıyı göz önüne alarak yorum yapın.

drangela61

drangela61

Üye
İyi gibi duruyor bence en önemli eksiklerden biri haber kaynağı yani en yeniler ve başlıca haberler olmak üzere bu ayrım maalesef gelemedi..
Bu da geldikten sonra uygulamanın laf edilecek bi tarafı kaldığını pek düşünmüyorum..

Bize her yer TrAbZoN ;)

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Ben sevdim fakat stabil değil hızlı geçince sayfaların takılıyor.

dakamon

dakamon

Üye
Ben sevdim fakat stabil değil hızlı geçince sayfaların takılıyor.
Herhalde normal uygulamasına bu güncelleme gelince daha stabil olur :)
Bunlar şimdi facebook ile ortak çalışıyorlarmış ya herhalde onlar istemiştir aynı olsun uygulama diye. Tek tip facebook uygulaması olsun istemişlerdir haklı olarak.

cc1939

Üye
Bence gayet güzel olmuş.Yanlız bazı buglar var.Mesala bir video oynatınca arka olanda kalıyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: runo6

dark_13

Üye
güzel bir uygulamaya benziyor yükleyip görmek lazım

meg1ddo

meg1ddo

Üye
yeni yükledim çok fazla kurcalama şansım olmadı ama incelediğim kadarıyla çağ atlamış gibi bir görüntüsü var, kasma donma olayı yaşamadım stabil çalışıyor.

fraps34

Üye
Uygulama harika olmuş yağ gibi akıyor ayrıca çok estetik olmuş. Face messenger uygulaması ile ortak çalışıyor. Bir wp kullanıcısı olarak bu günleri goreceğimi hayal bile edemezdim . Buyuk ihtimalle tam surumde gelecek uygulama bu olacaktır.Demek istenilince oluyormuş bunun için 1.5 yıl beklesekte artık onumuze bakalım.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Wp 8.1 in ayak sesleri bunlar. Harika olmuş

ErenMSC

Üye
Daha gelmedi mi bu 8.1

Üst Alt