Öneri Yeni Bir Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Bir Telefon
merhaba arkadşlar yakın zamanda yada yazın başına doğru yeni bir telefon alıcam android beni çok gerdi o yüzden başka işletim sistemerine yönelceğim windows phone 8 yadaos büçe 800 900 fln olur büyük ihtimal ios olarak iphone 5c iyimi fiyatı ne kadar yada n97 tarzında bir telefon alırım bide yazacağım telefonda rahat mesaj yazılması benim için önmli bide ses sizce ne alıyım

ANIL

ANIL

Admin
O fiyat aralığı iPhone için düşük kalıyor.

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
O fiyat aralığı iPhone için düşük kalıyor.

hmm iphone 5 c nin fiyatını biyor musuuz türkiye için 99 dolara amerikada satılıyormuş türkiye fiyatı ne olur

Fatic

Fatic

Üye
En az 1200 tl olur

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
bide bişey yazmayı unuttum telefonun tasarımı ile öne çıkmalı beni diğer insanlardan ayırlımalı gibi gibi şeyler yani htc 8s gibi renkli
En az 1200 tl olur

oof çok pahalı kuzenimin arkdaşları 200 tl diyorları ama galiba öyle deilifa 2013 te değişik ve güzel modeller tanıtılmıştı keşke onlar ucuz olsa

ANIL

ANIL

Admin
hmm iphone 5 c nin fiyatını biyor musuuz türkiye için 99 dolara amerikada satılıyormuş türkiye fiyatı ne olur

99 değil. ABD için 16 GB 5C 549 5S ise 649 dolar üzerinden satışta. Türkiye için net bir fiyat yok.

Buğra

Buğra

Admin
Tahmini fiyat 2bin lira civarında Türkiye'ye giriş yapması bekleniyor iphone 5c

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
çok pahalıymış yaa neyse iosu elıyoruz ve windows phone 8 kalıyo yada belli olmaz androidle devam ederim peki htc one mini yada s4 mini ne kadar olur yada gittim telefoncuda sybianlı bi telefon beğenim aldım ne kabdereim sybianda hoşuma gidiyi nokanın modeleri hoşuma gidiyo 701 700 603 n97 fln yada megoo lu n9 u yada n8 ve 808 purewiew i aldın ne kaybederim

ANIL

ANIL

Admin
S4 mini 1090 lira. Symbian almanı tavsiye etmem. Android olur dersen fp ürünü GM Discovery tavsiye ederim.

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
yok gmd yi düşünmüyorum bazı olü piskel sorunları olabiiyo yanlış alamayın gmd kulanaıcıları ama o telefon benim tipim deil

fk555897

fk555897

Üye
iPhone 5C için bütçen büyük ihtimalle yetersiz olur ama Nokia Lumia 720 ya da 820 öneririm.

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
ne biliyim sybian lı telefonların bana tasarımı beni çekiyor kendine doğru nokia yada samsung yada olmadı lg alırım sizce ne alıyım kafam çok karışık bence wndows phone 8 alnacaksa nokia alınacak htc iyi deil820 720 olabilir

mertcan01

mertcan01

Üye
Kardesim sen daha denizdeki baliga pazarlık yapiyorsun. Yakin zaman yada yaza dogru diyorsun. Yada dogru dersen sayet daha 9 ay var. 9 aya kadar neler çıkar ne fiyatlar duser. Kendini bu kadar germe. Alacagin zaman onune daha cok secenek çıkacaktır muhakkak.
Iphone 5c leri ekonomik olarak üretiler diye biliyorduk ama 5 lerden fiyati geri kalmior nasil ekonomikse artik ;)

Üst Alt