yeni bir akıllı telefon alacam bütçe max 900 zorlasam 1000 tl olur sizce hangi telefonu alayım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

forever.alone

Üye
    Konu Sahibi
yeni bir akıllı telefon alacam bütçe max 900 zorlasam 1000 tl olur sizce hangi telefonu alayım
slm arkdşlr ben yeni bir akıllı telefon alacam bütçe max 900 zorlasam 1000 tl olur sizce hangi telefonu alayım aklımda htc ryhme var siz hangi telefonları tavsiye edersiniz şimdiden tşkler

achambo

achambo

Üye
rhyme olabilir hepsiburada 939 tlye düşmüş:)

bitanesii77

bitanesii77

Üye
HTC Rhyme de güzel telefon ancak ben sana LG P725 Optimus 3D Max tavsiye ederim, hemen hemen aynı fiyata ancak çok çok daha iyi bir tel, şayet biraz daha orta alt sınıfta bir telefon istersen nokia 701'de bak derim, her iki telefonun karşılaştırmalarını aşağıda vermiş olduğum linkte bulabilirsin, şimdiden hayırlı olsun...

avcitalip

avcitalip

Üye
az daha zorla Gittigidiyor'dan Xperia S al bence 1.079 TL :evet:

forever.alone

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben belki htc sensations xl alabilirim ben bir ara sony xperia s e baktım o telefon jelly beam güncelemesi almıyor ben bütçeyi zorlarsam 1200 olabilir

caglar b

caglar b

Üye
ikinci el s2 ,nokia n9 64gb, htc 3d evo ,ace2 ,iphone 4 (tabiki 2.el) ,htc sensation (sıfırı vardır heralde)

badmus

badmus

Üye
Samsung Galaxy SIII Mini :oke:

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
Htc Desire X...

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
2. El s2 olabilir. Sıfır ace2 olabilir. Beklerim dersen s3 mini gelecek. O olabilir

forever.alone

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben sarjı iyi günden iyi bi telefon arıyorum s2 nin şarjı pek fazladayanmıyor belki s3 mini yada ryhme ada sensation xl alırım

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
0 Nokia N9 alabilirsin :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Yaramaz gta3 zar zor aciyo

Şakacı çocuksun vesselam.. Kullanmadığın telefonlar hakkında burada sürekli yorumlar yapıp kullananlara hiç sormuyorsun. İzle ve öğren ;

- - - Eklendi - - -

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JOaabcaaUWc

amcalu1

amcalu1

Üye

Şakacı çocuksun vesselam.. Kullanmadığın telefonlar hakkında burada sürekli yorumlar yapıp kullananlara hiç sormuyorsun. İzle ve öğren ;

- - - Eklendi - - -

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JOaabcaaUWc

Senin telefon da da böyle kasıyor mu oyunları

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
İyyyy ne kadar kotu bir telefon bu n9 ya daha sunlarda kasiyo

- - - Eklendi - - -

n9 um olucagina oluyum daha iyi

Videoyu izlemediğin o kadar belliki neyse zaten sizin amacınız belli,sizle denk tutmayacağım kendimi de telefonumu da. Bakın kendi işinize.

amcalu1

amcalu1

Üye
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Anlayamadım ki insan bir tripod kullanir 30 dk boyunca titretti batman de falan kasmamasi mucize olur da zaten hot pursit te falan kastı gibi geldi menü geçisleri de kotu

Videoyu çeken forumdan mert_1047 kardeşimiz,dikkat edersen elinde N8 ile çekiyor videoyu tek elle çekip tek elle oynuyor,batman benim cihazımda da var yakında bir video da ben çekeyim daha düzgün görelim kasmadığını,menü geçişleri hafif sıkıntılı ama port olduğundan bunlar normal piyasadaki bi çok android çıkışlı cihazda bile menü geçişleri çok seri değil,ben need for speed most wanted oynuyorum o bile kasmıyor. Bir video da benim çekmem farz oldu.

amcalu1

amcalu1

Üye

Videoyu çeken forumdan mert_1047 kardeşimiz,dikkat edersen elinde N8 ile çekiyor videoyu tek elle çekip tek elle oynuyor,batman benim cihazımda da var yakında bir video da ben çekeyim daha düzgün görelim kasmadığını,menü geçişleri hafif sıkıntılı ama port olduğundan bunlar normal piyasadaki bi çok android çıkışlı cihazda bile menü geçişleri çok seri değil,ben need for speed most wanted oynuyorum o bile kasmıyor. Bir video da benim çekmem farz oldu.

Ben cihazı kötülememistim zaten kassa bile onemli değil cihaz android degil zaten de niye olumsuz yorum yaptın anlayamadım herkes de bir ayrı havalar bu ara

- - - Eklendi - - -

Berbat bir telefon ya bu ne boyle kardesim

Sen de neyin peşindesin onu anlayamadım adam android olmayan cihazda android oyun oynuyor telefona laf atıyorsun

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ben cihazı kötülememistim zaten kassa bile onemli değil cihaz android degil zaten de niye olumsuz yorum yaptın anlayamadım herkes de bir ayrı havalar bu ara

- - - Eklendi - - -

Sen de neyin peşindesin onu anlayamadım adam android olmayan cihazda android oyun oynuyor telefona laf atıyorsun

Sen beni yanlış anladın sanırım kardeşim? Olumsuz yorum yapmadım sadece titreme olayını açıkladım ve kendi oynadığım oyunlardan izlenimlerimi söyledim :) Burda mert biraz zor şartlarda çekmiş ben daha sabit iki elle kullanarak çekeyim demek istedim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt