Yeni bi telefon alıcam. Tavsiyesi olan?

Sponsorlu Bağlantılar

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
Yeni bi telefon alıcam. Tavsiyesi olan?
Ben Nokia C6-01 Belle Refresh kullanıyorum çıktığı ilk günlerde 900 tl civarında almıştım C6'yı. Başlarda anna idi sonradan belle yaptırdım.
Bildiğiniz gibi nokia symbiana hadi eyvallah dedi Windows'a geçti.
Haliyle telefonumu yenilemek istiyorum.

LG'NİN 600tlye bi telefonu var yeni modeli aklımda değşl o çok hoşuma gitti detaylı bilgisi olan veya tavsiyesi olan varsa yorumlarınızı merakla bekliyorum.
Teşekkürler şimdiden :))

tokujo

tokujo

Üye
Motorola artrix

Berk E.

Üye
Ace2 alabilirsiniz o fiyata hocam 2.el düşünürseniz S2 bulabilirseniz S2 tabiki :oke:

enterneoll

enterneoll

Üye
biraz daha eklenip s3 mini veya 2. el s2

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
motorola artix dikdört gen olan mı? Sağ altında motorola yazıyo. S3 kullandım beğenmedim ya çok büypk geliyor elime alıştık kağ sene ufacık c6ya.
Xperia Zyide düşünmeye başladım su geçirmez felanda ne kadar dayanıyor suya bi bşlsem.
Samsung önermeyin arkadaşlar samsung kadar kötü bi marka yok 0 müşteri memnuniyeti mantığıyla kurulmuş bi şirket.

messevim

messevim

Üye
casper in yeni çıkardığı telefonları öneririm.

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
baktım resimlerine atrix in.
Htc desire türü bişey.
Bana sağlam telefon lazım hem içi hem dışı sağlam olsun fiyat aralığı max 1.600

- - - Eklendi - - -

Messevim hocam internettte bi türlü bulamadım bahsettiğiniz caspe in telrfonlarını lşnk bırakırmısınız?

Berk E.

Üye
Xperia Z nin fiyatlarindan haberiniz varmi hocam onlar 1500 civari

MaxipmaN

Üye
note 2 al

Anil-D

Anil-D

Üye
iphone 5

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
iphone 4s ve 5

messevim

messevim

Üye
baktım resimlerine atrix in.
Htc desire türü bişey.
Bana sağlam telefon lazım hem içi hem dışı sağlam olsun fiyat aralığı max 1.600

- - - Eklendi - - -

Messevim hocam internettte bi türlü bulamadım bahsettiğiniz caspe in telrfonlarını lşnk bırakırmısınız?

casper ın kendi sitesine bakabilirsin. 700 küsur liraydı sanırım. Hemen hemen bir s3 özelliklerine sahip. Markaya para verme casper al derim. Ha güncelleme sıkıntısı olur mu diye sorarsan onu bilemeyecğm.

0343434

0343434

Üye
Nokia Lumia 925'i bekle bence.

- - - Eklendi - - -

casper ın kendi sitesine bakabilirsin. 700 küsur liraydı sanırım. Hemen hemen bir s3 özelliklerine sahip. Markaya para verme casper al derim. Ha güncelleme sıkıntısı olur mu diye sorarsan onu bilemeyecğm.
Casper marka telefon mu alınır.Adamların bilgisayarları gibi telefonları da dandik çıkar.

maxi cebimde

Üye
samsung hosuna gitmiyor ama yeni gelicek olan samsung galaxy s4 active super bir sey. O da sony xperia z gibi suya dayanikli, fiyati da 1.600 civarlari olur bence. Yani birazda beklersen onu ala bilirsin.

ellimin kori

ellimin kori

Üye
o fiyata birçok alternatif var
İPHONE 5
GALAXY S4
HTC ONE X +
Bana sorarsan APPLE dan şaşma

haylaz_544

Üye
dostum bence nokıa 925'i bekle derim.

akinorta

Üye
iphone 5

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
Hyc rio nasıl sağlam telefon mu? Samsung kullanmıyorum ıphone 5 dayanmaz bana

- - - Eklendi - - -

htc rio yazcaktım pardon

baronet1905

baronet1905

Üye
arkadaş yazmıs casper bilgisayarlar gibi dandik oluyo diye bilgisayarın neyi var casper sağlam taş gibi bende var ayrıca telefonda yeniler ben olsam suan erken oldugu için almam

ellimin kori

ellimin kori

Üye
casper iyi diyen arkadaş ütü alsan daha çok işini görür :) htcler genelde iyi oluyor ama dediğim gibi sen APPLE dan şaşma neden dersen açıklamasınıda yazarım.

Üst Alt