Yeni açtığım internet sitesini nasıl duyurabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

danismaz61

Üye
    Konu Sahibi
Yeni açtığım internet sitesini nasıl duyurabilirim?
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi yeni bir site açtım giyim üzerine ancak sitemin duyurulmasını istiyorum bunun için nasıl bir yol izleyebilirim. Yani bazı sitelerin reklamlarını çok alakasız yerlerde görebiliyoruz bu tür bir reklam falan nasıl verebilirim. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
.com İse Googleye Para VerÜst Sıralara Yükselsin Sonra Ne Bileyim Site Çapında Kampanyalar Yap Milleti ÇEkmeye Çalış Üye Olana %1 İndirim Filan Ne Bileyim

danismaz61

Üye
    Konu Sahibi
Evet .com ama googlede arama yaptığında dahi gözükmüyor .com yazmadan siteyi googlede bulamıyorum. Tamam siteye girenler için indirimle üye çekilebilir ancak insanları bu siteye yönlendirmeden nasıl gireceklerki siteye yönlendirici reklam veremez miyiz?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Evet .com ama googlede arama yaptığında dahi gözükmüyor .com yazmadan siteyi googlede bulamıyorum. Tamam siteye girenler için indirimle üye çekilebilir ancak insanları bu siteye yönlendirmeden nasıl gireceklerki siteye yönlendirici reklam veremez miyiz?

İlk olarak googlea tarama ve indexleme için başvurun ve sonrasında arama motoru dostu bir şekilde yapılandırmaya çalışın daha sonra ise reklam-kampanya vb. şeyler düzenlemeyle ilgilenin :)

kadikoy

kadikoy

Üye
google reklam ucreti yerine ,google senin siteni arasin.yontem ; fb instagram vebenzeri sosyal sitelerde sitenin uzantisiyla sayfa yap..google hemen senin siteni bulur...

danismaz61

Üye
    Konu Sahibi
İlk olarak googlea tarama ve indexleme için başvurun ve sonrasında arama motoru dostu bir şekilde yapılandırmaya çalışın daha sonra ise reklam-kampanya vb. şeyler düzenlemeyle ilgilenin :)

Ayrıntılı açıklamanız için teşekkür ederim ayrıca verdiğiniz linkler işimi kolaylaştıracak. İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1

danismaz61

Üye
    Konu Sahibi
google reklam ucreti yerine ,google senin siteni arasin.yontem ; fb instagram vebenzeri sosyal sitelerde sitenin uzantisiyla sayfa yap..google hemen senin siteni bulur...
Sitenin uzantısıyla sosyal hesap derken yani o isimde sosyal hesap açmaktan mı bahsediyorsunuz mesela instagram.com/xxxx gibi mi?

kadikoy

kadikoy

Üye
evet aynen öyle
yani hem siten ....site.com olarak internette olacak,
hemde ....instagram.com/site ile instagramda olacak.
ayrıca diğer büyük sosyal içerikli site ve forumlarda (sitenin ismini yaz ) sitenin ismi ve faaliyetlerini yaz.
google köpeği:oha2:(tarayıcısı) senin siteni nerde olsa bulur.:dance:

• Beğen
Tepkiler: danismaz61

danismaz61

Üye
    Konu Sahibi
evet aynen öyle
yani hem siten ....site.com olarak internette olacak,
hemde ....instagram.com/site ile instagramda olacak.
ayrıca diğer büyük sosyal içerikli site ve forumlarda (sitenin ismini yaz ) sitenin ismi ve faaliyetlerini yaz.
google köpeği:oha2:(tarayıcısı) senin siteni nerde olsa bulur.:dance:
Anladım hocam teşekkürler yardımlarınız için

Üst Alt