Yeni 14.03.2011 Güncellendi C6v20.0.043 5800 v52.0.007 Bileşen hatasız sorunsuz.. Ndirive Kur..

Sponsorlu Bağlantılar

estami

Üye
Valla üstad ne yalan söyleyeyim görsellik muhteşemdi ama bu kadar hzılı efect geçişleri ve hızlı fw olduğunu düşünmemiştim gerçekten mükemmel olmuş özelliklede hızı.

• Beğen
Tepkiler: hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
mükemmel olmuş eline saglık. cep muvakkit diye programı çalıştırmıyor java tabanlı acaba nedeni ne olabilir.

java güncelle kardeşim dur ekleyeyim senin için...

--------------- Ekleme ---------------

Valla üstad ne yalan söyleyeyim görsellik muhteşemdi ama bu kadar hzılı efect geçişleri ve hızlı fw olduğunu düşünmemiştim gerçekten mükemmel olmuş özelliklede hızı.

son güncelleme ile hız iyi oldu... :oke:

kundura

Üye
ben buldum yükledim sorun halloldu teşekkürler

• Beğen
regasoft

regasoft

Üye
herşey çok güzel arkadaşım emeğine sağlık ama tek sorun müzik playerda son çalınan yazması gerek yer boş duruyor bilgine :oke:

• Beğen
GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Hüsam akrdeşim bende phyton var ama java yı kurmama gerek var mı

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
bende boş değil müzik açtıktan sonra kapatıyorum şarkını işmi kalıyor... :)

--------------- [sıze=1]ekleme[/sıze] ---------------

kur işine yarar belki bende kullanmıyorum ama kuruyorum... :)

kardeşim bendeki phton 4.00 bu golden diyo onu da kuruyorum eskisini kaldırarak :)

• Beğen
regasoft

regasoft

Üye
tmm bende de öle oluyor ama hiç bi müzik çalmadan bi bak bakalım :oke: normalde orada son çalınan yazısı olması gerekiyor arkadaşım sadece bilmeni istedim okadar büyük bi sorun değil yani için raht olsun...

• Beğen

Kwmusti

Üye
Sayın hxüxsxaxm,

Güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık güzel çalışmalarınızın devamını dilerim..

Size özel mesaj attım ilgilenirseniz çok sevinirim saygılarımla..

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
tmm bende de öle oluyor ama hiç bi müzik çalmadan bi bak bakalım :oke: normalde orada son çalınan yazısı olması gerekiyor arkadaşım sadece bilmeni istedim okadar büyük bi rosun değil yani için raht olsun...

bende öğle olmuyor cidden sen telefonu aç kapa şarkı aç kapa kalır... :)

regasoft

regasoft

Üye
bende öğle olmuyor cidden sen telefonu aç kapa şarkı aç kapa kalır... :)

canım kardeşim anlatamadım sanırım sorunu :evet:bak şimdi telefonu yeniden başlat ve müzik menüsüne gir ama hiç bir şarkı falan açma girdiğin zaman müzik kütüphanesinin üzerinin boş olduğunu göreceksin bi dene bakalım :oke:yanlış anlamada beni sana kızmıyorum...

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
canım kardeşim anlatamadım sanırım sorunu :evet:bak şimdi telefonu yeniden başlat ve müzik menüsüne gir ama hiç bir şarkı falan açma girdiğin zaman müzik kütüphanesinin üzerinin boş olduğunu göreceksin bi dene bakalım :oke:yanlış anlamada beni sana kızmıyorum...

Dostum o zaten böyle değil mi o kalmaz telefonu aç kapatdan sonra... :bilmm

kaan0666

Üye
Önce ki Fw de Nimbuzz kuramıyordum bunda inş kuruluyordr. temel paketi yükle hatası vardı acaba bunda ?

regasoft

regasoft

Üye
Dostum o zaten böyle değil mi o kalmaz telefonu aç kapatdan sonra... :bilmm
Hayır bak eğer istersen başkabi cfw lerin ss lerine bak ne demek istediğimi anlarsın arkadaşım tmm bu arada herşey gayet güzel gidiyo ellerine sağlık :oke:

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
Önce ki Fw de Nimbuzz kuramıyordum bunda inş kuruluyordr. temel paketi yükle hatası vardı acaba bunda ?

java uygulamasıysa nimbuzz son verdiğim javayı kur sorun kalmaz heralde...

--------------- Ekleme ---------------

Hayır bak eğer istersen başkabi cfw lerin ss lerine bak ne demek istediğimi anlarsın arkadaşım tmm bu arada herşey gayet güzel gidiyo ellerine sağlık :oke:

bak bunu bilmiyordum valla... :)

kaan0666

Üye
  • Beğen

facem12

Üye
Teşekküler Harika bir Çalışma olmuş. ayrıca birşey sormak istiyorum bu nokia 5800 üstünde gelen oyunları kurmamız bunda mümkün mü (global race bounce gibi) ??

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
Teşekküler Harika bir Çalışma olmuş. ayrıca birşey sormak istiyorum bu nokia 5800 üstünde gelen oyunları kurmamız bunda mümkün mü (global race bounce gibi) ??

evet python kur linki var baş sayfada onda pıpste kuruluyor sorun yaşamazsın... :oke:

facem12

Üye
teşekkürler bunun dişinda tmm eksiksiz bir fw olmuş Teşekkürler (kamera kullanılıyor hatası arada bir geliyor) iyi forumlar

• Beğen

Üst Alt