Yeni 14.03.2011 Güncellendi C6v20.0.043 5800 v52.0.007 Bileşen hatasız sorunsuz.. Ndirive Kur..

Sponsorlu Bağlantılar

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Son güncellemeni az önce indirip yükledim süper kardeşim ufak tefek dediğimiz hatalarda kalmamış ovi de dosya yöneticisinde müzik çalar da ellerin dert görmesinnn her şey mükemmel olmuş :) tekrar yapan elelrine kollarına sağlıkk :) :)

• Beğen
Tepkiler: hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
Son güncellemeni az önce indirip yükledim süper kardeşim ufak tefek dediğimiz hatalarda kalmamış ovi de dosya yöneticisinde müzik çalar da ellerin dert görmesinnn her şey mükemmel olmuş :) tekrar yapan elelrine kollarına sağlıkk :) :)

Sağol..Rica ederim...

bluemai

bluemai

Üye
Sağol..Rica ederim...

birşey sormak istiyorum, ben her cfw denemek istediğimde dosya ile beraberinde rofs haricindeki dosyaları da indirmek zorunda mıyım acaba ? cemisal elimde openstar ın fw sine ait dosyalar mevcut, telefonunun internetinden dizüstü ile bağlanıyorum haliyle bir fw en erken 1.5 - 2 saatten önce indirilmiyor.

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
birşey sormak istiyorum, ben her cfw denemek istediğimde dosya ile beraberinde rofs haricindeki dosyaları da indirmek zorunda mıyım acaba ? cemisal elimde openstar ın fw sine ait dosyalar mevcut, telefonunun internetinden dizüstü ile bağlanıyorum haliyle bir fw en erken 1.5 - 2 saatten önce indirilmiyor.

v52 ise gerekmiyor aslında ama benim verdiğim uda dosyasıda farklı... Ama onlarınkide kullanabilirsin...

bluemai

bluemai

Üye
v52 ise gerekmiyor aslında ama benim verdiğim uda dosyasıda farklı... Ama onlarınkide kullanabilirsin...

evet kardeş beklediğim cevabı verdiğin için ben de bi teşekkürü çok görmeyeyim sana. rm 356 ya ait v52 dosyalarını kullanabilirim yani bunu anlıyorum cevabından..

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeş beklediğim cevabı verdiğin için ben de bi teşekkürü çok görmeyeyim sana. rm 356 ya ait v52 dosyalarını kullanabilirim yani bunu anlıyorum cevabından..

Evet istersen sadece uda ve Rof dosyalarını upload edebilirim... uda zaten küçük

qpel

Üye
bu temanın adı nedir gerçi indirsem içinden de bulabilirim de bi temaya sebep indirilmez şimdi 100mb:ehe

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
İsmini yazmışım zaten ilk sayfada... :) Vivid Green Def By Larsson dostum

qpel

Üye
okay sağol görmemişim

• Beğen
bluemai

bluemai

Üye
Evet istersen sadece uda ve Rof dosyalarını upload edebilirim... uda zaten küçük

açıkçası ben söylemeye utandım ama söylettirinceye kadar da uğraştım galiba, kusura bakma ayıp olmazsa lütfen..

• Beğen
V/RS

V/RS

Üye
opera atıyormu biri deneyebilirmi acaba ona göre geçecem şöyle yapın bi yarım saat gezin sonra youtubedan video açın izleyin kapayın eğer opera atmamış şekildeyse iyi deneyenlerden cvp bekliyorum lütfen

--------------- Ekleme ---------------

birde şarj ne kadar gidiyo

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
opera atıyormu biri deneyebilirmi acaba ona göre geçecem şöyle yapın bi yarım saat gezin sonra youtubedan video açın izleyin kapayın eğer opera atmamış şekildeyse iyi deneyenlerden cvp bekliyorum lütfen

Opera atmasın istiyorsan ilkini yükle onda kesin atmaz dün çok kullandım ben operayı atmadı yenisindede sorun olmaz ama rehber açık kalıyor diğe sorun çıkabilir arada bir ihtimal atar...

Şarjı ben yazmayayım çünkü gün boyunca fw yüklüyorum telefon çok yoruluyor saat 6ya kadar kaldı sadece sabah 7:30dan

V/RS

V/RS

Üye
şarj nasıl

--------------- Ekleme ---------------

ilki derken ?

• Beğen

estami

Üye
Mükemmel olmuş üstad ellerine sağlık.

• Beğen

kundura

Üye
mükemmel olmuş eline saglık. cep muvakkit diye programı çalıştırmıyor java tabanlı acaba nedeni ne olabilir.

• Beğen

Üst Alt