yardım.


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ferhat123

Üye
    Konu Sahibi
bana birileri yardım edebilirmi!!
ben nero programı ile cd yazacağım.fakat içine resim atacağım.telefonla çektiklerimi..
peki bu içine attığım resimleri vcd de görüntülemek için ne yapmam gerekiyor..nero kullanmayıda bilmiyorum..yardım edebilecek olan varmı içinizde..anlatmak istediğim kısaca cd deki resimleri vcd de görebilmek için ne yapmam gerekiyor..?lütfen yardım.. :'( :'(
 

DefectoR

Arkadaşım öncelikle konuyu gerekli yere taşıyorum...

şimdi resimleri bilgisayar attığını var sayarak söylüyorum, neronun ( uzun zamandır nero kullanmıyorum ama hatrımda kalan ) neronun vcd slayt yapma menüsü vardı ordan resimleri tek tek neroya aktarman gerekecek aktarma işleminden sonra ya nie bunlarla uğraşıcan ki...

bana pm at sana bi program linki verecem ordan daha kolay yaparsın :D oke
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt