yardım lütfenn yardımm edin bilen biri varsa

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fbliaksu

fbliaksu

Üye
    Konu Sahibi
yardım lütfenn yardımm edin bilen biri varsa
e7 telefonumun markası bugun nokia mağazan bi uygulama yüklerken sonra başka bi uygulama daha geldi virüs programı net quın olması lazım telefon sonrasında dondu kapatıyorum açılınca donuyo tekrar bilgisayara bağlayım bilgilerimi alayım derken şimdide yine dondu komple kapandı tekrar açıyorum nokıa yazısı geliyo belle nokta nokta açılıyo gibi oluyo 5 -10 dakika öyle yaptıktan sonra tekrar gidiyo
iiçindeki bilgilerimi alıp nasıl düzeltebilirim bilen birisi varmı Allah rızası için yardım edin arkadaşlar. yada bilen biri varsa numaramı birakıyorum bana mesaj atsın ararım ben onu
no; 5067235474

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
heyecan yapma hafıza kartını çıkar ve tekrar aç sonra Uyg. Kaldır.tabi hafıza kartı kullanıyorsan.

ANIL

ANIL

Admin
flash atarsan sorunun çözülür ama bilgilerini alman zor gözüküyor

fbliaksu

fbliaksu

Üye
    Konu Sahibi
e7 de hafıza kartı yokki birde nasıl flash atabilirim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
flash atarsan sorunun çözülür ama bilgilerini alman zor gözüküyor

flash bir sonraki adım benim de başıma geldi 5.sürümde hafıza kartına indiriyor çıkarırsan tel açılıyor.

fbliaksu

fbliaksu

Üye
    Konu Sahibi
benim telde hafıza kartı olayı yokki ama malesef ya gökçen arkadaş bana özelden ulaşabilirmisin bi

----------Eklendi @ 19:24:48 ---------- Yazıldı @ 19:20:09 ----------

flash bir sonraki adım benim de başıma geldi 5.sürümde hafıza kartına indiriyor çıkarırsan tel açılıyor.

benim tel de hafıza kartı yokki malasef ne yapabilirim ki başka birde flash nasıl atılıyo

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
şuan mobilden yazıyorum ve araç kullanıyorum ama bilgisayarı acar açmaz sana haber veririm.

ANIL

ANIL

Admin
flash konusunda yardımcı olabilirim kardeş

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
tamam sağolasın bekliyorum

----------Eklendi @ 19:32:36 ---------- Yazıldı @ 19:31:41 ----------

nasıl flash atabilirim ki flash atınca düzelirmi birde bilgileri kurtarma şansım yokmu hiç
Yedekleyin sonra flash atın tekrar yükleyin yedeği . (Suite'den)

fbliaksu

fbliaksu

Üye
    Konu Sahibi
telefon açılmıyo nasıl yedekleyecem ki

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
aradım açmadın , telefonu kapalı iken usb kablo ile bilgisayara bağla depolama seç hafızasında bulunan bütün bilgileri yedekle.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
fbliaksu

fbliaksu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepinizden de Allah razı olsun az biraz yol alıyorum ama gökçen arkadaşa gerçekten teşekkürler birazdan inşallah sorun tamamdır diye dönerim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Olabilirde Dead en azından telefonu temizler rahatlatır ondan demiştim

Doğru dedin paşam.

----------Eklendi @ 22:07:36 ---------- Yazıldı @ 22:04:53 ----------

rica ederim kardeşim ne demek, geçmiş olsun.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
belle güncellemesinde gelen nalet olas f-secure telde kuruluyken netqin yükleyince oluyor bu olay aynısı bana annadayken olmuştu

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
ANIL

ANIL

Admin
hallettin mi kardeş? olmadı teamwiver ile bağlanıyım flash atalım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt