Uygulama Yardım lütfen; "Cihazınızda bu e-posta hesabıyla Google Play Store uygulamasına erişmediniz"

Sponsorlu Bağlantılar

buraksandal2

Üye
    Konu Sahibi
Yardım lütfen; "Cihazınızda bu e-posta hesabıyla Google Play Store uygulamasına erişmediniz"
Arkadaşlar LG P503 marka tel aldım.maalesef içinde Android Market yada yeni adıyla Google Play Store yok.Haliyle bende oyun veya diğer uygulamaların kurulum dosylarını bilgisayara indirip,ordan telefonun hafıza kartına atıp kurmak istiyorum.Bu nedenle üyelik açtım ama üye girişi yaptıktan sonra bi uygulamanın apk dosyasını indirmek istediğimde Goole Play Store'dan bişey indiremiyorum ve şu hata çıkıyor; "Cihazınızda bu e-posta hesabıyla Google Play Store uygulamasına (beyaz renkli alışveriş torbası olan uygulama simgesi) erişmediniz. Daha Fazla Bilgi Edinin.” Ne yapmam gerekiyor,yardımcı olursanız sevinirim.

-Emre

-Emre

Üye
o cihaz android mi ya 0.o

buraksandal2

Üye
    Konu Sahibi
o cihaz android mi ya 0.o

Evet android.2.1 .çözümün nedir peki.benim anlamadığım bu başlıklı biçok konu açtım ama kimseden bir yardım göremiyorum.bi tek bendemi oluyor bu sorun yahu

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Yani diyorki önce o gmail hesabınla telefondan storeyi aç bi göreyim seni tanıyım diyor :)

buraksandal2

Üye
    Konu Sahibi
Yani diyorki önce o gmail hesabınla telefondan storeyi aç bi göreyim seni tanıyım diyor :)

Nasıl yapacağımıda bi anlatırsan sevinirim.benim telefonda yüklü bi google store uygulaması yük.ha yok telefonda netten play store gir diyosan şöyle güzelce bi anlatmanızı bekliyoruz.bu konuşara uzağımda biraz :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Anlatacak bişey yok açık ve net telefon android ise telefona gmail hesabını ekleyeceksin sonra o gmail hesabınla telefondan bir kere google playdan işlem yapacaksın bu kadar. Telefonunu bilmediğim için anlatamam.

buraksandal2

Üye
    Konu Sahibi
Anlatacak bişey yok açık ve net telefon android ise telefona gmail hesabını ekleyeceksin sonra o gmail hesabınla telefondan bir kere google playdan işlem yapacaksın bu kadar. Telefonunu bilmediğim için anlatamam.

ilk yazımda yazmıştım ama kaçırmışsın demekki.markası LG P503 Optimus One

serdar_gs

serdar_gs

Üye

buraksandal2

Üye
    Konu Sahibi
kaçırma değil o telefonu hiç canlı olarak görmedim içeriğini kullanmasını bilmiyorum demek istedim

tamam o zaman şunu söylermisin.senin değidiğn yöntem telinde play store uygulaması yüklü olanlar içinmi geçerli.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Valla benim telefon android içindede google play yüklü sende yoksa yüklemeyi dene olmuyorsa browserden gmail hesabına giriş yap sonra google playe gir ve birşeyler indirmeyi dene ondan sonra bilgisayardan aynı işlemi yaptığında hata almadan indirebilirsin ha bilgisayardan indirirkende wifi ile telefonun internete bağlı olması gerekiyor.

buraksandal2

Üye
    Konu Sahibi
Valla benim telefon android içindede google play yüklü sende yoksa yüklemeyi dene olmuyorsa browserden gmail hesabına giriş yap sonra google playe gir ve birşeyler indirmeyi dene ondan sonra bilgisayardan aynı işlemi yaptığında hata almadan indirebilirsin ha bilgisayardan indirirkende wifi ile telefonun internete bağlı olması gerekiyor.

bu dediklerini bi deniyeyeim.birde şunu soruyum,gmail hesabı açarken telefon numrasınıda girmemeizi istiyoya,ben onu eklemedim.bunun da bi etkisi olabilirmi.

yunusbulet

yunusbulet

Üye
adresine bak birtane indir olmuyorsa android versiyon yetmiyordur

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bilemiyorum gerekirse gir

Üst Alt