yardım edin acil!!!!

• 18 Nisan 2010
  • 2096 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ben,m combo 52.32.52x 16x philips dvd/cd rom um var ama çalışırken iterek kapattım sonra içine sıkıştı daha once çıkarmıştım ine tornavida ile çekerek çıkardım bu seferde içine girmiyor ne yapabilirm bunun tamiri kaça mal olur yenisini alsam kaça mal olur ne marka hangi model almam lazım yardım :/

Yazan: kuavo15
  2. Tamiri uygun bir fiyata oluyorsa tamir ettirin. Yoksa kesinlikle yenisini alın. Combo mombo ile uğraşmayın. Şöyle doğru dürüst bir optik sürücü alın. Marka model olarak bir şey öneremem.

3. combo IDE5232CO BU şekilde markası sata data hangi sini almalıyım casper masaüstü kullanıyorum 25 te aldık xp sp3

Time of this report: 4/18/2010, 23:39:44
    Machine name: WINDOWS-3946576
    Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp.080413-2111)
    Language: Turkish (Regional Setting: Turkish)
    System Manufacturer: FOXCON
    System Model: AWRDACPI
    BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
    Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (2 CPUs)
    Memory: 510MB RAM
    Page File: 532MB used, 713MB available
    Windows Dir: C:\WINDOWS
    DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
    DX Setup Parameters: Not found
    DxDiag Version: 5.03.2600.5512 32bit Unicode

bilgileri bu ne almalyım

4. büyük ihtimal makaralarında sorun vardır yada kayışında.tamiri masraflı değil zaten dvd romlar okadar pahalı bişeyde değil.sana tavsiyem LG olur.

5. BU gün teknosaya gittim kendimikine uygun bulamadım başlka yerlere baktım yeni girişli romlar var benim eski 2005de altık bil.nasıl bulurum ?

--------------- Ekleme ---------------

çwevirici kabloloar varmış acaba bunladan alsam benimkine çevirirmi ?< Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

6. cpu - z diye bir programcık var ücretsiz
    http://www.cpuid.com/download/cpuz/cpuz_154.zip
    bu programı indirip çalıştırıyorsun program açıldığında mainboard diye bi sekme var
    oraya tıklayınca manufacturer var yanındaki şeyi yazısoysun bize
    artı model var onun yanındakinide yazıyorsun
    chipsetle soutbrigde i de yazıyorsun bize bizde sana yardımcı oluyoruz:D

7. manufacturer:boş
    model:grantsdale
    chipset: intel/i915p/i915g
    soutbrigde :intel/82801fb(ıch6)

8. dün baktığım da bulamamıştım amambugun buldum
    1.önerim LG 22X DVD-RW EIDE SIYAH |||| KOÇPA BİLGİSAYAR |||| PC ve Notebook ACER , ASUS , DELL , TOSHIBA , HP, MSI ,SIEMENS
    2.si kardeşim senin anakart büyük bir ihtimal destekliyor ama motherboard un boş çıkması biraz teredüte bıraktı beni açıkcası kasayı açıp anakartın adına bakabilirsen güzel olur aslında programda yazması gerekiyordu boş:S tam yardımcı olabilmemiz için ama soket 775 olupta sata desteklemiyecek anakart yoktur piyasada benim bildiğim şimdi sana özelden bi program linki atıcam onu indir o program ücretli olduğu için buraya yazamadım pmden atıcam linkini onda rapor oluşturum raporu buraya atarsan güzel olur daha temiz oluro kesin bulur :D:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:ehe:ehe:ehe

kb özelden mesaj attırmıyor bi mail adresi verebilirsen programın linkini atabilirim
    < Resmi açmak için tıklayın >

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 08:00