NFS Undercover kurulum acil yardım lütfen


AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
Dvd yi pc ye taktım kurulum aşamasında resimdeki gibi cd key yazıyor onu yazdım kurdumkurulum bitti masa üstüne iconu ekledi tıklıyorum internet istiyor sanırıminterneti açtımburada done veya don't continue ne desen fayda etmiyor dvd nin içinde ***** klasörü var içerisinde bunlar varcdkey de yazılan kodların hepsini denedim olmadı yardım edin lütfen oyunun oynayamadım sinir delisi oldum :) Sanrım konuda derdimi iyi anlattım :)
acil yardım bekliyorum arkadaşlar haftada 1 gün pazarları pc başına oturuyorum onda da bu sorunla karşılaştm
 
Luck Star

Luck Star

Üye
tam tersi oyunu açarken interneti kapatıp dene olabilir. Eğer olmaz ise başka bir ***** bulman gerek.
 
  • Beğen
Tepkiler: AHMED...
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
***** içerisindeki paul.dll dosyasını oyunun kurulu olduğu yere veya oyun klasörü içinde aratıp orjinal paul.dll ile değiştirip denedin mi?
 
  • Beğen
Tepkiler: AHMED...
AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
LUCK STAR başta öyle yapmıştım zaten olmayınca interneti açmıştım

Bessonnitsa denemedim onu üstad bi deneyeyim
 
Luck Star

Luck Star

Üye
bende aynı oyun var DVD bulabilirsem ***** paylaşırım.
 
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Sonuç?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt