Yang Sitelerinden Para Almayı düşünüyorum Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

anık

Üye
    Konu Sahibi
Yang Sitelerinden Para Almayı düşünüyorum Bakarmısınız
Arkadaşlar ben para ile yang almayı düşünüyorum Bildiğiniz iyi bir site varmı ve gm lerin farketmemesi için ne yapmalıyım

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Uhops

Uhops

Üye
Bence alma artık çok çabuk buluyorlar. Ben hesabtan hesabıma para aktardım 640m. Yang ticareti gerekcesıyle çarın 2side ban yedi. Ergenekonda.

hikmet366

hikmet366

Üye
boşverin şu metin2 yi

neksushot

Üye
Metin2 güzeldir sen gamebayi veya oyuncumarketten yang al çok güvenilirdir sen tavsiyeme uy

Uhops

Uhops

Üye
boşverin şu metin2 yi

aynen(psu yanmasaydı oynuyacaktım ama pc açılmıyor)

- - - Eklendi - - -

Ve sanal bi oyun için gerçek para vermek çoooook büyük bi '.*.#.*.#.*.'lıktır.(ne yazsam bilemedim argoya da kaçmak istemem).

anık

Üye
    Konu Sahibi

neksushot

Üye
Hangi serverde oynuyorsan ilk metin2 siteden yeni email veya gmaille hesap aç sonra oynadığın server 1 lwl karekter aç ona m çek sonra orjinala aktarmak için orjinalle pazar kur 1 lwllik yenid3 gelsin pazardan alsın ban yersede 1 lwllik yer ayrı gmail olduğu için orjinal duru ama server kabul etmezse işin zor orjinalle m çeksen bile hep ban korkun olur iyi forumlar

Uhops

Uhops

Üye
Hangi serverde oynuyorsan ilk metin2 siteden yeni email veya gmaille hesap aç sonra oynadığın server 1 lwl karekter aç ona m çek sonra orjinala aktarmak için orjinalle pazar kur 1 lwllik yenid3 gelsin pazardan alsın ban yersede 1 lwllik yer ayrı gmail olduğu için orjinal duru ama server kabul etmezse işin zor orjinalle m çeksen bile hep ban korkun olur iyi forumlar

fakat oyuna üyelik kapalı. Açık ama servere giriş yapamıyorsun.

hikmet366

hikmet366

Üye
yang alış verişi yasaklandı alan kişler aninda banlanıyor.

anık

Üye
    Konu Sahibi
yang alış verişi yasaklandı alan kişler aninda banlanıyor.

Ne yapalım para sıkıntısı çekiyoruz malum karabüyü sura ile para kasmak hiç kolay Değil

Eateam

Eateam

Üye
Bencede alma artık metin2 yerine pvp metin2 oynuyo herkes orada m alacağına güzel bir pvp de edit yani (efsunlu item ) daha iyidir..!

Eateam

Eateam

Üye
Bencede almayın artık metin2 yerine pvp metin2 oynuyo herkes orada m alacağına güzel bir pvp de edit yani (efsunlu item ) daha iyidir..!

neksushot

Üye
Hayır artık m çeken deil satan banlanıyor gamebayiden alden birde pvp oynama kişi sayısı az ve trde ezme olanalt oynar sadece bunun gerçeği budur acı ama gerçek ben hiç 1 defa indirdim baktım tr daha iyi hemde pvp de kapanma riski var serverin birdr gm oyuncula oluyor güven olmaz

anık

Üye
    Konu Sahibi
Hayır artık m çeken deil satan banlanıyor gamebayiden alden birde pvp oynama kişi sayısı az ve trde ezme olanalt oynar sadece bunun gerçeği budur acı ama gerçek ben hiç 1 defa indirdim baktım tr daha iyi hemde pvp de kapanma riski var serverin birdr gm oyuncula oluyor güven olmaz

Peki ben tr de oynuyom tramola serverinde gamebayi yada oyuncumarket ten 10M çekmeyi düşünüyorum sence çekeyimmi eğer çekmemi öneriyorsan nasıl çekeyim

neksushot

Üye
Bence m çekme çok zam geldi balık tutarak istiridye çıkar sat ben günde 3m kazanıyorum böyle ciddi diorum ha ile yatıracasan 20 tl kontörle oyuncu market veya gamebayiye 10tl bakiye yükle 20m çek 10m gazık

anık

Üye
    Konu Sahibi
Bence m çekme çok zam geldi balık tutarak istiridye çıkar sat ben günde 3m kazanıyorum böyle ciddi diorum ha ile yatıracasan 20 tl kontörle oyuncu market veya gamebayiye 10tl bakiye yükle 20m çek 10m gazık

Peki botlamı alayım yoksa asıl çarımlamı

neksushot

Üye
Eyer bot emailine kayıtlıysa orjinalde yer yani bot carının emaili farklıysa yap yoksa metin2 den yeni bir kayıt yap ba§ka epostayla ondan sonra server yeni emailini alırsa onla çek server başka birini seçin derse oyuncu veya game bayiyle canlı destekten ch4 te filan teslim yapalım de ok

anık

Üye
    Konu Sahibi
Eyer bot emailine kayıtlıysa orjinalde yer yani bot carının emaili farklıysa yap yoksa metin2 den yeni bir kayıt yap ba§ka epostayla ondan sonra server yeni emailini alırsa onla çek server başka birini seçin derse oyuncu veya game bayiyle canlı destekten ch4 te filan teslim yapalım de ok

Teşekkür Ederim :)

Üst Alt