Yardım İphone 5 almayı düşünüyorum fikir verir misiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İphone 5 almayı düşünüyorum fikir verir misiniz
arkadaşlar şuan lg g3 cihazım var onu değişip İphone 5 almayı düşünüyorum ancak aklımda sorular var :
1-5 in dönemi sona erdi herkes elden çıkarıyor deniliyor
2-Donanımsal olarak beni yorar mı ?
3-bir İphone 5 e (ikinci el) en fazla ne kadar para verilir ?

denisjr

denisjr

Üye
Iphone 5s alırsan daha iyi olur. Şuan sıfır fiyatı 1300-1400TL gibi. 2. el fiyatı 850-900tl den fazla verme derim. Fakat temiz 2. el iphone 6 alabilirsin yaklaşık fiyatları 1700-1800 gibi. iPhone 5' in fabrika hataları olduğunu biliyorum ve kimse önermiyor artık.

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
bende iphone 5 düşünüyorum htc one m8 kullanıyorum

atakanokur

atakanokur

Üye
Bende S5 Mini den iPhone 5S e geçtim bazı özellikleri kısıtlasa da iPhone kendini sevdirdi diyebilirim

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
Bende S5 Mini den iPhone 5S e geçtim bazı özellikleri kısıtlasa da iPhone kendini sevdirdi diyebilirim
ben daha önce kullanmıştım ilk akıllı telefon apple dı ondan vazgeçemedim içimde kaldı 4 kullanmıştım 2 yıl

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Iphone 5 in bataryası şişince ekranı dışa itiyor ekran hafif sağa sola oynuyor ve sola yada sağa yaslandıgında hafif sararma oluyor.
android gibi değil ki iOS kardeşimde 4s var o bile son surum donmadan kasmadan canavar gibi çalışıyor hala. Donemi geçti diyenler neyi baz alıyo bilmiyorum.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
5s alman senin için daha iyi olur çünkü yazılım desteği bitiyor 5lerin 5s biraz daha götürür seni

Üst Alt