[Yama/Koleksiyon] 390 Adet RomPatcher Yaması Koleksiyonu [S60v3/S60v5/FP1/FP2 İçin]

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
E:\Patches (öyle bir klasör yoksa kendin oluştur).

facar88

Üye
\sys\bin\patcher*.LDD Not Found!
böyle bir hata veriyor tamam diyorum program açılıyor add to auto diyorummavi icon etrafı sarı oluyor ama her hangi bir değişiklik yok kapatım açıyorum yinede değişiklik yok. acaba hatan dolayı mı oluyor yoksa ben mi yapamıyorum. resimli olarak anlatacak biri varmı.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yama etkileşirse kendisi de etrafı da sarı oluyor. Sadece etrafı sarı, içi mavi ise yama uygulanmamış demektir. Bu da yamanın uyumsuz olduğunu gösteriyor.

facar88

Üye
teşekkür ederim hata vermesi bir sorun olurmu

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yok sorun olmaz.

facar88

Üye
ama bu 390 tanesinin hepside dediğiniz gibi sarı çerçeve içi mavi oluyor

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rompatcher'i kaldır tekrar kur.

facar88

Üye
sağol kardeş yeşil oldu çek attı nasıl çalıştığını asıl anlayacaz bakıyorum ama bişey olmuyor gibi

----------Eklendi @ 18:09:08 ---------- Yazıldı @ 18:07:25 ----------

senin denediin bir tane patcher verirsen iyi olur bir de ne işeyaradığını yazarsan

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yamaların açıklamaları içlerinde yazıyor. Rompatcher'dan Patch info diye bir seçenek var, oradan görebilirsin.

USAForever

USAForever

Üye
arkadaşlar siz çalışmıyor diyorsunuz bende gülüyorum burdan :D

YAMA ne demek ? :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sistemi arkaplanda düzenleyen küçük işlem parçaçığı. Mesela en etkili yamalardan biri sistemi hackleyen yama. Etkinleştirildiğinde imzasız program kurabiliyorsun. Bu özellik en çok imzasız program kurulamayan telefonlarda işe yarar.

SilentOne

SilentOne

Üye
390 tane yama bunlardan işe yararları alıcaz da 390 ununuda incelemek ölüm be :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu aslında yama arayanlar içinde denebilir. Mesela bir yama arıyorsun, N95 için. Adını biliyorsun ama hiçbir yerde yok. Arşivi indirip içinde buluyorsun ;)

Mrt045

Üye
Benim 3000 tanelik bi arşiv vardı yanlışlıkla sildim.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
3bin de güzelmiş :) Keşke paylaşsaydın ya :D

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

m.murat.95

m.murat.95

Üye
Attım fakat rom patcherda görünmüyo... Ne yaapmam lazım :hmmm

yanardag87

yanardag87

Üye
yamaların çalışmama sebebi cihazınızla uygun olmadığıdır yani bazı yamalar fp1 için bazıları fp2ler için yamalar bu yüzden uyumsuz olduğu için çalışmaz zaten yamaları x plore ile açtığınızda içindeki açıklamalarda yazar hangi cihaz için olduğu
bide \sys\bin\patcher*.LDD Not Found!
Hatası alanlar rompatcher ı kurarken antivirüs programı ile yapılması gereken karantina dosyalarının geri yükle diyerek yapılan işlemdeki dosyaların yüklenmemesidir

camkinoss

Üye
Rompatcher da \sys\bin\patcher*.LDD Not Found! hatası alanlar telefonunuza format atın hafıza kartını biçimlendirin nokıa tecedan tekrar sertifika alıp helloox la sertifikalayın aynısı benim başımada gelmişti sorunum çözüldü
:sarıl:

ahmet 14

Üye
bunun s60v2 olanı varmı

Üst Alt