Ya ben hatalıyım ya da Apple ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
Ben ıphone 4 kullanıyorum ben gormedım

MrExpert

MrExpert

Üye
Takılmıyorum tamam arkadaşlar . Açıklamalarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim sadece beni biraz anlayın . Sıf bi de bu sebepten dolayı beş almaya ve sıfır makina almaya karar vermiştim . Demekki tüm ıphoneler böyle y miş sizin açıklamalarınıza göre .

- - - Eklendi - - -

Bi de iOS 6 1 3 nasıl oldu anlamadım aldığımda telefonda iOS 6.1 .3 yüklü üstüne bu güncelleme jailbreak ın önüne geçmiş .

25pp kullan jb yapamıyorsan... :)

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
Jailbreak siz ıphone benzini olmayan ferrari gibi sadece görünüş :-) bide farkında mısınız bilmiyorum iOS 6.1.2 ye dönünce hata veriyor . Araştırdım 6.1.2 bin imzasını Apple almış diyorlar zorunlu olarak 6.1.3 geçmeliymişiz nasıl oluyorsa .? 25 pp yi kullanıyorum ama yüklediğim uygulamalar tekrar taktığımda kullanıcı adı parola istiyor o kötü kendimin kini giriyorum kabul etmiyor ifunbox U denedim o da hata veriyor . Apple biz ıphone kullanıcılarını iyi ele aldı iyi sıkıştırdı herkes evasion U bekliyor sabırla bildiğim kadarıyla .

fk555897

fk555897

Üye
Bende böyle bir sorun olmadı.

DustoJniK

DustoJniK

Üye
25pp den yüklediğin uygulamaların şifre ve kullanıcı adı istemesinin nedeni hepsi crackli olmadığından itunesten eş zamanla yapıyordur telefonu pc ye bağladığında....

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 en iyisiy di 4s ve 5 hiç insanı memnun eden bi model değil . Çünkü telefonu geliştireceğiz diye bizleri sorunların içine boğuyorlar . Hemde kendi paramızla . Rezıl rüsva oluyoruz valla .

- - - Eklendi - - -

Ben dahil ıphone 5 e bu kadar para vermek gercekten aptallık Mış

MrExpert

MrExpert

Üye
Iphone 4 en iyisiy di 4s ve 5 hiç insanı memnun eden bi model değil . Çünkü telefonu geliştireceğiz diye bizleri sorunların içine boğuyorlar . Hemde kendi paramızla . Rezıl rüsva oluyoruz valla .

- - - Eklendi - - -

Ben dahil ıphone 5 e bu kadar para vermek gercekten aptallık Mış

Siz önce 4s , 5 i nasıl cihaz olduklarını öğrenin sorun diyorsunda ne sorununu gördün (şarj konusu hariç ) ?

mesut1979

Üye
Slm,yaklasik 3 aydir 4s kullaniyorum sarj konusunda hic bir problemim olmadi 2 gün rahat gidiyor

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi

Siz önce 4s , 5 i nasıl cihaz olduklarını öğrenin sorun diyorsunda ne sorununu gördün (şarj konusu hariç ) ?

biliyorum nasıl cihazlar olduğunu biliyorum ve sıf bu yüzden sıfır ıphone 5 i verdim ios 6,1,3 yüklü diye ve 6,0,2 yüklü bi iphone 5 32 gb lık aldım sıf jailbreak yüzünden aptallık mı dersiniz ne dersiniz bilmiyorum bunu yaptım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt