Haber Xperia Z3 Kamera Sorunu Devam Ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Xperia Z3 Kamera Sorununuz varmı ?

• Evet var

Kullanılan: 2 66.7%
  • Hayır yok

Kullanılan: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Amcam z3 vardi abi. 6 hafta önce media markt dan almıştık.
Memnun kalmadı. Sahibinden.com dan biriyle sifir genpa garantili note 4 le takas ettik...

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Memnun kalmama sebebini açıklarsanız Z3 almayı düşünenler için faydalı olur.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kamerasını beğenmemiş.:)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Odaklama sırasında yaşanan yazılımsal bir durum gibi görünüyor. Android 5'e gerek yok aslında ufak bir müdahale ile bunu düzeltilebilir diye düşünyorum.

Kötü olan Sony'nin bunu Android 5.0'a atma durumu.

0MG90

0MG90

Üye
Z3'ün kamerasını beğenmediyse diğerlerini nasıl beğenecek acaba.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
O devamlı samsung kullandı parlak ekran seviyor.
Z3 onu acmamis...

Note 4 aldı . Bu daha iyi diyor .:)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
2k ekran cezbetmistir :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Bencede en iyi amoled ekranlar galaxy s imde var sifir parlaklikta bile super goruntu :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kaliteden ziyade ekran parlaklığı halkımız için bir artı olarak görülüyor. Bana kalırsa ben IPS ekranları seviyorum. Amoled bana doğal gelmiyor.
Halkımız diye genelleme yapamazsın. Ben Samsung tv aldım tanıdığım LG o mat seviyor ben canlı. Kimsenin artı olarak gördüğünü duymadım okumadim. Sende diyorsun herkesin göz zevki farklı ;)
Amoled kalitedir.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Varolan parlaklığı için doğal değil dedim. Ayrıca bunu sadece diğer unsurlarla açıklamak da doğru değil. Kullanılan ekran panelinin de bunda payı vardır. Şöyle ki ; Asus 23.6" Vn247H adlı monitör ile AOC E 2461 FWH adlı monitörlerin ekranında kullanılan paneller farklıdır. İki cihazı da aynı ayarlarda kullandığınızda renkleri yansıtma açısından farklılıklar görürsünüz. Amoled ekran kötüdür demiyorum , bana göre varolan renkleri şişirmiş derecede parlak sunduğu için bana doğal gelmiyor dedim. Parlak olması renkleri farklı bir şekilde yansıttığı anlamına gelmez. MDNIE'den bahsetmiyorum.
Konu çok dağıldı , kusura bakmayın.

byAndroid

byAndroid

Üye
Yalniz amoled sarz dusmani tft sarzda cok iyi :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yalniz amoled sarz dusmani tft sarzda cok iyi :D
Eğer işletim sisteminin arayüzü siyah ise şarjı daha iyi olur Amoledin. Siyah arka plan yüzeylerde Amoled ekranlar pixelleri çalıştırmaz. Hatta bunun için Nokia Lumia 925'te amoled ekran kullanıldı.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
Eğer işletim sisteminin arayüzü siyah ise şarjı daha iyi olur Amoledin. Siyah arka plan yüzeylerde Amoled ekranlar pixelleri çalıştırmaz. Hatta bunun için Nokia Lumia 925'te amoled ekran kullanıldı.
Haklisinda siyah ekraninda bi guzelligi olmaz

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen galaxy s te var cektigin resmin ortasi hafif pempe yada kirmizi gibi ama her resimde olmuyor

Üst Alt