Xperia z1 İphone 5 Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Xperia z1 İphone 5 Yardım
Selamın aleyküm arkadaşlar 1 ay öncesinde iphone 5 aldım ve batarya sıkıntısı yuzunden garantiye gonderdim ve halen gelmedi bende gittim telefoncuyla konustum ve almak istemedigimi belirttim artık orda baktımki 2.el bi xperia z1 gorudm beyaz hoşuma gitti. cihaz 31.12.2012 garanti başlamıs. Kutulu 1200 tl diyorlar ama sim kart girisi kırıkmı anlamadım sim kart takmak icin bi yuva felan yok yani basıyom basıyom cıkmıo kırık galba bi kısmı onun çözemedimde kullanımda sıkıntı yok güzel. ? ne dersiniz yada 1200 tl ye ne alabilirimBeyler suanda kullanıyorum ve flash acıkken odayı foto cektim mavimsi oluyo fotograf flas kapalıyken sıkıntı yok.+Telefonu 4.4.4 güncelledim az takıldım telefon yanıyor ?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
hocam iPhone u bırakarak hata yapmışşın. Bende i5 i bırakıp s4 almiştım. buda yanıyor

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Hocam simdi telefoncuya gittim htcdesire 816 1200 tl diyor

0MG90

0MG90

Üye
Yazık etmişin iPhone kullanamaya devam etseydin keşke

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Yok aga bekleyemem ben o kadar almak zorundayım bütün telefoncuları gezdim htc desire 816 1200 tl lg g2 bir magazada 800 tl 2aylık bir magazada 1000 tl 2 aylık ? ne dersiniz

Invoke

Invoke

Üye
Tam anlamadım, şuan elinizde Z1 var değiştirecek misiniz?

816 orta seviye bir cihaz tavsiye etmem. Diğer adı geçen modellere göre düşük kalıyor bayağı.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Xperia Z1 Compact alabilirsin. Normal Z1 tavsiye etmememin sebebi TFT ekranı Iphone 5'in ekranından sonra sana soluk geleceğindendir ama Z1 Compact'ta IPS ekran olduğundan çok güzel bir ekrandır.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Z1 Compact
G2
Nexus 5

Üçü de iyi telefondur.

Alternatif olarak: Moto G

fk555897

fk555897

Üye
Sorunlu bir telefona para verme. Mümkünse 0 al kafan rahat etsin.