Xperia Z Ekran Çiziği

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
hacı bence başka bir XU yada bak emin olun olup olmadığından.bende XSola var gayet rahat görebiliyorum o ekrandaki jelatini ahize tarafına alttan bakınca 2. kat oldugu belli oluyor sizde değişik açılardan ahizenin olduğu yere bakın 2.katı görürsünüz heralde :)
yokmuş abi yokmuş sonymobile.com gibi bi sitede yetkililer açıklamış neo v de falan yokmuş 2012 lerde de xu da yokmuş solada falan var niye koymadıklarını yazmamışlar :)

Invoke

Invoke

Üye
yokmuş abi yokmuş sonymobile.com gibi bi sitede yetkililer açıklamış neo v de falan yokmuş 2012 lerde de xu da yokmuş solada falan var niye koymadıklarını yazmamışlar :)

Hadi ya bende forumda neo vsi olan adama sende de vardır demiştim :D
Her telefonda var aslında, onlara niye koymamışlar ki? :hmmm

doqukans2

doqukans2

Üye

Hadi ya bende forumda neo vsi olan adama sende de vardır demiştim :D
Her telefonda var aslında, onlara niye koymamışlar ki? :hmmm
akıl işte vardır bi mühendislik harikası :) düşünmüşlerdir bugün tekrar denedim falçata sürttüm baya bastırdım banamısın demedi ama nasıl olduysa sağ üstte 1 cmlik çzik var internette okudum bıçak b.para falan çizmiyor tuz toz ve şeker taneleri gibi kristal benzeri ince materyaller rahatlıkla çizebiliyormuş heralde öylelikle çizildi toplu iğne sürttüm oda çizmedi ama galaxy ace vardı onu hiç bişe çizmiyo hayret ettim vallahi ama ondada derin çizikler oluşabilir ör. bıçak b.para

Üst Alt