Sony bölümüne açtım burayada açıyorum değerli maxicep üyeleri için sony xperia s ekran problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
Sony bölümüne açtım burayada açıyorum değerli maxicep üyeleri için sony xperia s ekran problemi
Bu telefonu almayı düşünen arkadaşlar ya da benim gibi hevesle bu telefonu alan arkadaşlarım için yazıyorum

tıpkı samsung süper amoled ekranlardaki ekran yanması yani ekrandaki simgelerin izleri leke gibi görünmesi (gri, açık mavi tonlarda daha çok kendini belli ediyor) sony xperia s te de görüldü

bugün itibariyle telefonumu karanlık bir ortamda açtığımda ekranında alt kısmında beyaz tonda ışık saçılmaları sol orta kısımda yine ışık saçılmaları ve ekranın üst kısmından iki cm kadar aşşağı doğru enine çizik şeklinde ize şahit oldum

ilk aldığımda yoktu üstelik ekranı %40 seviyelerinde kullanan biriydim bir ay içinde bu sıkıntıları yaşyınca hemen elden çıkarmak zorunda kaldım telefonumu

ilk aldığımda olsa anlayacağımda bir ayda bunlar oluşuyorsa SONY firmasına yakışmadı böyle bir kalitede ürün sunmak !!!

dikkatinize.

saygılar................

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Garantiye verirsen yaparlardı büyük ihtimal.

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
Garantiye verirsen yaparlardı büyük ihtimal.

hiç uğraşmadım çünkü şuan bulunduğum yerde servisin yapacağına ihtimal vermiyorum büyük ihtimal batı tarafına yollayacaklardı ekran değişecek telefonun içi açılmış olacak 2-3 hafta kadar telefonsuz kalacağım bütün bunları düşününce mecburen elden çıkardım

üstelik aparat vs.. birçok şeyinide getirtmiştim

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Neyse hakkında hayırlısı.

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
eywallah teşekkür ederim sadece benm başıma ve bir miktar kullanıcıya gelen birşeyse anlarım ama bir çok kullanıcıda bu problem zamanla kendini gösterecekse yazıklar olsun sony e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt