Xperia pro (mk16i) Rootlamak yardım edermisiniz ?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bloody_hunt

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Xperia pro (mk16)i modeli bulunmaktadır elimde root işine girişmek istiyorum sıkıldım artık bu yazılımdan stabilde çalışmıyor bu siteyi buldum ama hiç bir şey anlamadım yazılımıda güzel yapmışlar sanki yardım edermisiniz bana ? Konuyu yanlış yere açmadım inşallah yöneticilerden şimdiden özür diliyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt