Sony Ericsson Xperia Pro(MK16İ) Custom Rom'lar

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Heyecanlandırdın beni :eller:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Heyecanlandırdın beni :eller:
test amaçlı çektim kameraya ayar yaparken kasıyor mesela video kalitesini seçerken ama video'yu çekerken kasma yapmıyor belki ayarlarda kasmasını şöyle engelleyebiliriz işlemci hızını 1,6 ghz yaparsak kasmayabilir ben romu yükledim direk kameraya girdim :) ekran parlaklığını falan hiç birşeyi ayarlamadım :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
test amaçlı çektim kameraya ayar yaparken kasıyor mesela video kalitesini seçerken ama video'yu çekerken kasma yapmıyor belki ayarlarda kasmasını şöyle engelleyebiliriz işlemci hızını 1,6 ghz yaparsak kasmayabilir ben romu yükledim direk kameraya girdim :) ekran parlaklığını falan hiç birşeyi ayarlamadım :D

Ayar yapmam ben video çekerken önceden ayarlarım öyle çekerim :) Tecrübelerini aktardığın için sağol :) Ben özel romda mutlaka en az 1.6 Ghz işlemci kullanırım :)

acemi01

acemi01

Üye
xperia pro için de cm9 stabil sürümü çıktı sonunda FXP133 CM9 :oke: haber vereyim dedim :D

bu da linki

konuya eklersen güzel olur :)

• Beğen
Tepkiler: Never_Back_Down
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
xperia pro için de cm9 stabil sürümü çıktı sonunda FXP133 CM9 :oke: haber vereyim dedim :D

bu da linki

konuya eklersen güzel olur :)
Sen olmasan takip edemiycem :D daha iki gün önce fxp132 eklemiştim :) Neyse inmeye başladı mediafire uploadı yaparım konuya eklerim

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
:aha: Stable ha :aha:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Abi ben yarın deniycem 32gb class 10 kartım gelsin birde mediafire uploadı yapıyordum babam kapatmış :( ama rapid 8 ile hızlıca indirebilirsin :) çalışıyor

Bugün mutlaka indireceğim, sana da uploadda kolay gelsin. İnşallah stabil sürüm beklediğimiz sürümdür - hayal kırıklığı- yaşamayalım da :gul:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi

Bugün mutlaka indireceğim, sana da uploadda kolay gelsin. İnşallah stabil sürüm beklediğimiz sürümdür - hayal kırıklığı- yaşamayalım da :gul:
Upload bitti konuya eklendi :)
EDİT: Romu kurdum androdi 4.1.1 çıktı galiba free xperia project linkleri karıştırdı :hmmm FXP132 uploaded.to olarak konuya eklendi :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
FX132'yi de indireyim :hmmm

acemi01

acemi01

Üye
Upload bitti konuya eklendi :)
EDİT: Romu kurdum androdi 4.1.1 çıktı galiba free xperia project linkleri karıştırdı :hmmm FXP132 uploaded.to olarak konuya eklendi :)

daha demin ben de fxp 133 romunu kurdum ama ben de öyle bir sıkıntı çıkmadı yani şu anki versiyon 4.0.4 ve cm9 stabil bir sıkıntı yok yani :oke:
seninki niye öyle oldu anlamadım yoksa yanlışlıkla cm10 romunu mu kurdun ne yaptın :D :D

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
daha demin ben de fxp 133 romunu kurdum ama ben de öyle bir sıkıntı çıkmadı yani şu anki versiyon 4.0.4 ve cm9 stabil bir sıkıntı yok yani :oke:
seninki niye öyle oldu anlamadım yoksa yanlışlıkla cm10 romunu mu kurdun ne yaptın :D :D
:kop2: Yanlış da kurmuş olabilirim zaten kamera hatalıymış Cyanogenmod 10'da bunu öğrenmiş olduk Neyse şimdilik konu :bakim:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
konudaki link doğru(FXP 132) doğru ama FXP133 linklerde bir karışıklık oldu galiba :hmmm @Acemi01 FXP133'ü şimdi indiremiycem free indirme limitim dolmuş :ehe sanada teşekkür ederim :)

acemi01

acemi01

Üye
konudaki link doğru(FXP 132) doğru ama FXP133 linklerde bir karışıklık oldu galiba :hmmm @Acemi01 FXP133'ü şimdi indiremiycem free indirme limitim dolmuş :ehe sanada teşekkür ederim :)
rica ederim :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Yeni fakat yine "hayal kırıklığı". Stabil mod neden küçük 1-2 sorunu içereceğine dev 1 sorunu içerir anlamıyorum. Hani sürücüleri baştan yazıyorlardı? Malesef kamerayı açıp video çekiminde hiçbir düzelme olmadığını gördüğüm gibi anında Android 2.3.4'e geri döndüm. Devamlı video çeken biri olarak telefonun arkasında bile HD yazarken ben "ne olacak canım kullanmam" diyemediğim için malesef ICS sürümlerinden tamamen ümidimi kesmiş bulunmaktayım.

CM9'daki video kaydı kasması orjinal ICS'den çok daha kötü. Jelly Bean gelene kadar elveda ICS :bye2:

Üst Alt