Telefon Tavsiyesi Xperia M4 Aqua Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Xperia M4 Aqua Hakkında
Arkadaşlar eğer varsa konusu affedin ve mevcut konuya yönlendirin, forum içi aramada da bulamadım.

M4 aqua alma düşüncem var. Hakkında iyi kötü tüm özelliklerini yazabilirseniz sevinirim. Temel özelliklerini araştırdım, en büyük problem hafıza gibi duruyor. Ekranına biraz laf atan gördüm.

Cihazı tarifeye ek alacağım, o yüzden alternatif olarak aynı seviyede alabileceğim cihazları da yazarsanız sevinirim. G3 16 gb da alabileceğim telefonlar arasında. Şimdiden teşekkürler.

Polymath

Polymath

Üye
İki tel arasında şarj cok onemli degilse tabiki g3 alinir. Fakat sarj onemli ise m4 aqua. Hafiza dışında dezavantaji yok:)

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
İki tel arasında şarj cok onemli degilse tabiki g3 alinir. Fakat sarj onemli ise m4 aqua. Hafiza dışında dezavantaji yok:)
G3 evet iyi biliyorum fakat dediğiniz gibi batarya önemli. Şu an lumia 1520 kullanıyorum ve 3400mAh batarya var, alışkanlık yapıyor bu batarya :) uygulamaları hafıza kartına kurmak falan gibi şeyler nasıl oluyor? Bir ara root atmak gerekiyordu, şimdi o tarz şeylere ihtiyaç var mı?

0MG90

0MG90

Üye
Birkaç ay bekleyip M5 almanızı tavsiye ederim

byAndroid

byAndroid

Üye
Hafıza çok sorun m4 aqua için Xperia c4 yok mu tarifeye onu al

Kurtizcisi

Kurtizcisi

Üye
M4 aqua alıncaya kadar z1 al ya da bütçenin aş biraz Z2 al

csbaz

csbaz

Üye
M4 aqua gerek özellikleriyle olsun gerek yazılımıyla olsun ve ucuz fiyatıyla olsun parasını hakeden bir cihazdır.Tavsiye ederim alınabilir [emoji106] [emoji4] .

Kurtizcisi

Kurtizcisi

Üye
Z1 varken M4 aqua alınmaz

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Depolama çok sıkıntı olur m4 aqua yi alınmaz hale getiriyor bu sorun.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için herkese teşekkür ediyorum fakat bütçe aşamam çünkü tarifeye ek alıcam telefonu. Z1 yorumu gelmiş, kamerası m4ten iyi midir? Su geçirmeme durumu nasıl?

Hafıza sorunundan bahseden arkadaşlara teşekkür ediyorum, bildiğim bir problemdi; kullanacağım uygulamalar çok temel olacak: Twitter, Facebook, whatsapp, office, Snapchat, fotoğraf uygulamaları, banka, imdb, thy tarzı uygulamalar. Bunları hafıza kartına taşıma problemim olur mu alırsam?

Kamera konusunda Sony benim gözümde şu an kullandığım telefonum 1520 ile yarışabilecek tek marka o yüzden sony almak istiyorum fakat Lg G3 16GB veya G2 32GB de potansiyel olarak alabilirim. Bunlar hakkındaki yorumlarınız nedir? Bir kaç gün sonra Turkcell e gidip alabileceğim istediğim cihazların listesini detaylı yazabilirim. Bunları M4 ile karşılaştırırsanız sevinirim :)

byAndroid

byAndroid

Üye
G3 e hiç bulaşma

• Beğen
Tepkiler: csbaz
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
G3 ısınır benim g2 hiç ısınmadan kapanmadı ama abimin g3kapandi genelde sıcak telefon zaten benim g2 de ısınıyor ama g3 ü görünce şükrediyorum :)
Şuan AOSP Rom da hiç ısınmıyor neredeyse orası ayrı :)
Hafıza kartına aktarırim diyorsun m4 aqua için ama uygulama tamamen taşınmiyor
Art ile boyutlarda büyüdü sana uygulama güncelleme yaparken bile hafıza yetersiz uyarısı verecek zaten 2.8 gb gibi bi boş alan veriyor tam hatırlamıyorum değeri.
Bi yazılım güncellemesi gelse yine yer yetersiz diyecek.
Sony böyle güzel donanımlı telefona bu hafızayı koyarken ne düşünmüş anlamak mümkün değil.
Her zaman bi hafıza yetersiz bildirimi üstte olacak bildirim çubuğunda..

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
0MG90

0MG90

Üye
M4 Aqua'nın 16GB'lık modeli de var ama ülkemizde yok, 8GB getirmişler

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Hepinizin değerli yorumlarını okudum çok teşekkür ediyorum, hafıza kartıyla çözülür sanıyordum olay (Windows Phone kullanınca çözülüyor çünkü) ama çözülmeyecek sanırım. Peki 1000-1200 tl dolaylarında bana önerebileceğiniz telefon var mı arkadaşlar?

csbaz

csbaz

Üye
Hepinizin değerli yorumlarını okudum çok teşekkür ediyorum, hafıza kartıyla çözülür sanıyordum olay (Windows Phone kullanınca çözülüyor çünkü) ama çözülmeyecek sanırım. Peki 1000-1200 tl dolaylarında bana önerebileceğiniz telefon var mı arkadaşlar?
Z1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt