Yardım Sony Xperia M4 Aqua Güncelleştirme Sorunu


--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba ahbaplar , Sony Xperia M4 Aqua cihazım var ve bildiğiniz üzere bu modele 6.0.1 güncellemesi geldi.
Sorunum şu ;
" Telefon hakkında > Yazılıım güncelleştirme " kısmına girdiğimde herhangi bir yazılım güncellemesi bulunmuyor.Ancak bilgisayardan "Xperia Companion"a girip telefonu bilgisayara bağlayınca , programın üst kısmında , " Yazılıım güncellemesi bulunuyor" yazıyor.Üzerine basınca "Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi" yazıyor hemen altında " Güncelle " butonu var.Ona basıyorum , güncelleme dosyalarını indirmeye başlıyor ancak indirmenin tahmini olarak %25'lik kısmına geldiğinde ; " UEstartNoMorePorts , güncelleme hazırlanırken hata oluştu.Cihazda değişiklik yapılmadı,daha sonra tekrar deneyin.Sorun devam ederse Sony Destek ile iletişime geçin. " hatası veriyor.
Bunun sebebi nedir ? format attım filan ama yine aynı uyarı.Aynı şekilde Xperia Companion''dan " Yazılım Onarımı" kısmına girdiğimde ekranda " Başlatılıyor " yazıyor , 1-2 dakika geçtikten sonra az önce yazdığım hatayı tekrar alıyorum.Ne bu hatanın sebebi.Güncelleştirme yapamayacak mıyım ? :( :/
 
0MG90

0MG90

Üye
Cihazı ilk önce fabrika ayarlarına alın, daha sonra Xperia Companion'dan onarma yapmayı deneyin.

Onarma sırasında internetten bir şey indirmeyin. Orjinal yazılımı indirip kuracak çünkü, uzun sürebilir.
 
--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Deneyeyim :(
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt