Yardım Sony Xperia M4 Aqua Güncelleştirme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia M4 Aqua Güncelleştirme Sorunu
Merhaba ahbaplar , Sony Xperia M4 Aqua cihazım var ve bildiğiniz üzere bu modele 6.0.1 güncellemesi geldi.
Sorunum şu ;
" Telefon hakkında > Yazılıım güncelleştirme " kısmına girdiğimde herhangi bir yazılım güncellemesi bulunmuyor.Ancak bilgisayardan "Xperia Companion"a girip telefonu bilgisayara bağlayınca , programın üst kısmında , " Yazılıım güncellemesi bulunuyor" yazıyor.Üzerine basınca "Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi" yazıyor hemen altında " Güncelle " butonu var.Ona basıyorum , güncelleme dosyalarını indirmeye başlıyor ancak indirmenin tahmini olarak %25'lik kısmına geldiğinde ; " UEstartNoMorePorts , güncelleme hazırlanırken hata oluştu.Cihazda değişiklik yapılmadı,daha sonra tekrar deneyin.Sorun devam ederse Sony Destek ile iletişime geçin. " hatası veriyor.
Bunun sebebi nedir ? format attım filan ama yine aynı uyarı.Aynı şekilde Xperia Companion''dan " Yazılım Onarımı" kısmına girdiğimde ekranda " Başlatılıyor " yazıyor , 1-2 dakika geçtikten sonra az önce yazdığım hatayı tekrar alıyorum.Ne bu hatanın sebebi.Güncelleştirme yapamayacak mıyım ? :( :/

0MG90

0MG90

Üye
Cihazı ilk önce fabrika ayarlarına alın, daha sonra Xperia Companion'dan onarma yapmayı deneyin.

Onarma sırasında internetten bir şey indirmeyin. Orjinal yazılımı indirip kuracak çünkü, uzun sürebilir.

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Deneyeyim :(

Üst Alt