Xperia Arc S Neden Kötü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Arc S Neden Kötü ?
Forumda dolaştığımda bazı kullanıcıların arc s i yerden yere vurduklarını okuyorum. Bu yorumların sebepleri neler? Neden alınmaz bu telefon?

Iyi Forumlar

BeytullahTükez

BeytullahTükez

Üye
ben kullanıyorum çok memnunum açmadığı oyun vb. Yok. Isınma yi çok abartiyorlar. Telefonu CM ve android 2.3 de kullanirsan hakkını verirsin.

Quaick

Üye
ben android 4.0.4'te kullaniyorum ve gercekten super! Isinma sorununa bakma genelde sarjdayken olabiliyor ama bi sikinti yok. Parasinin hakkını veren bir telefon

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bence gayet güzel telefon. Isınma sorunu normal.

eeren1234

Üye
arkadaşlar bendede Xperi Arc S var pc studyodan yazılım yükselttim telefon kasmaya başladı eski sürüme nasıl geri donebilirim yönledirebilcek varmı

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Kim demiş kötü diye:kop:

sekil_27

sekil_27

Üye
arkadaşlar bendede Xperi Arc S var pc studyodan yazılım yükselttim telefon kasmaya başladı eski sürüme nasıl geri donebilirim yönledirebilcek varmı

flash tool ile dönersin ,hiç bir proplem çıkmaz ;SONY BAŞARILI BU KONUDA,konularda goruceksin,tek fark kendi telinin yazılımını indirp flashlamak

sekil_27

sekil_27

Üye
ARKADASLAR ORJİNALİ BEGENMİYORSANİZ ANDROİD 2.3 E DONUP CYGONOMOD 7.2 YUKLEYİN ,TAVSİYEMDİR HER ACİDAN,KAMERA,SES,REM( 260 MB) GB TABANLİ OLDUNDAN TUM OYUNLARİ ACAR,STRET FAHTER 4 DENENDİ ,KUSURSUZ,4.0.4 TE OYUN CALİSMİYOR,bence deneyin

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
bendede Xperia Arc S var arada donmasa süper telefon

sekil_27

sekil_27

Üye
ArkadaslAr kullanmayi bilmemekten kasit; teli rootlAyip operA mobile kurup hafi,a kartina tasimak tarYiciyi,diger oyun ve programlari,amAc remin sismesini onlemek burada,tarayiciya ayrilan bos bir mb vardir(5-40 mb aRasi ortalama) bu doldunda internet tarAyic isi kapanir,diger oyunlard vede programlardada donma yasarsiniz,isinmAd bundAn kYnaklanirrr,YAPMANİZ GEREKEN,TELİNİZİ ROOTLAYİP İNTERNET Tarayicisi olarak farkli bir tarayici indirip(operA mobile tavsiyem,flAsh player destegi var) kurmaniz ve bunuda HAFİZA KARTİNA TASİMANİZ,DİGER PROGRAMLAR VE OYUNLARİDA,KENDİ TARAYİCİSİNİ KULLANMAYİN CUNKU TEL HAFİZASİNDA OLDUNDAN ayni sorunlar devam edecektirrrrrr.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Benimde cok hosuma giden bir telefon ama forumda o telefona soğuk bakıyorlar dedikleri gibi

tecnotor

tecnotor

Üye
xperia arc kullanıcısıyım, hastayım bu telefona, çok güzel duruşu, kullanılışı ve özellikleri var
Xperia Arc kötü diyen, kullanmamıış belli

arda588

Üye
Herşey tasarım değil arkadaşlar.

Kötü olmasının sebebi 512 MB ram, 320 MB hafıza, tek çekirdek işlemci ve 4.1 güncellemesinin gelmeyecek olması olabilir mi ??

Xelord

Xelord

Üye
Herşey tasarım değil arkadaşlar.

Kötü olmasının sebebi 512 MB ram, 320 MB hafıza, tek çekirdek işlemci ve 4.1 güncellemesinin gelmeyecek olması olabilir mi ??

Aynen, katılıyorum da ben kötü demiyorum yine de iş görecek bir telefon. Ben de ray var, çok da iyi iş görüyor, arc s daha da iyi iş görür. Ama geldik 2013 e. O telefon kaldı 4.0.4 de dediğin gibi işlemci tek çekirdek ram zaten en büyük sıkıntılardan biri.
320 mb çok büyük sorun değil bence takarsın 16gb-32gb hafıza kartı hallolur. Gerçi bir yerden sonra telefon hafızası da gerekiyor da çok büyük bir sorun değil.

tiryaki27_33

Üye
arkadaşlar ben kısa süre önce arc s aldım apple samsung un daha iyi (işlemci ram yönünden) telefonları olmasına rağmen sırf tasarımından dolayı bu telefonu aldım.android 2.3 yüklüyken iyiydi fakat 4.0.4 e güncelleyince kasmaya başladı bunu çözmenin tek yolu eski sürüme mi dönmek acaba yoksa başka bi yolu var mı? açıkçası nasıl dönüleceği ve dönüşte sorun oluşabileceği endişesini taşıyorum.yardımcı olur musunuz?

sekil_27

sekil_27

Üye
Arkadaşlar bu 4.1-4.2-4...,5, önemli deil o kadarda;nedeni insanlarin 2.3 geri dönme istekleri;bir iki iyileştirme yapilir ,diger olumlu olan kisimlar bozulur .2004 ten bu tarafa akilli telefon kullaniyorum hep ayni olaylar,guncelleme çogu zaman sorunlari beraberinde getiriyor o kadar takilmayin 4-5 her ne isim koycaklarsa ,cayganamon 7.2 deneyin. Oyunlarin hepsini açsin ,rem fazla olsun ,kamera iyi olsue,şarj uzun gitsin(olanin 2 katina çikar) istiyenler

Superfan

Superfan

Üye
Yazılımı dert etmeyin.2 dakikada sorunsuz 2.3'e geri dönülür.Ama istemeyeceksiniz.Çünkü ICS daha iyi.Ayrıca Sony Xperia 2011 serisi için yeni bir performans güncellemesi yayınlayacak.Ondan sonra olmadı.İsterseniz .42 ' ye isterseniz .62 ' ye dönün.

forcerecon

forcerecon

Üye
Sony'nin android 4.1 i arc s e vermeme nedeni arc s te yavaşlama olacağından olabilir mi ? Sony ceosu açıklama yaptı bu konuda.Ve vermeyeceklerini altını çizerek söyledi.Verselerdi bu seferde android 4.1 arc s cihazım var nasıl hızlandırırım türünden konular açılacaktı.Arc s in en hızlı ve stabil hali 2.3 ve 4.0.4

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
bi kerede doğru düzgün eksiksiz telefon yapsalar dengelerimi bozulur acaba.her markaya modele yeni güncelleme getirilmesi lazım ayrımcılık resmen bu ona var buna yok gbi bi saçma sapan teknoloji kanunu olamaz.şimdi bu güzelim telefonu satacakmıyız yeni xperia z mi alalım yani

Xelord

Xelord

Üye
bi kerede doğru düzgün eksiksiz telefon yapsalar dengelerimi bozulur acaba.her markaya modele yeni güncelleme getirilmesi lazım ayrımcılık resmen bu ona var buna yok gbi bi saçma sapan teknoloji kanunu olamaz.şimdi bu güzelim telefonu satacakmıyız yeni xperia z mi alalım yani

Adamlar böyle para kazanıyor. Ayrıca her şey eksiksiz konsa fiyatları iyice uçar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt