Xpeed Ultimate v1.1 [5800-V51] 9HS/8HS

Sponsorlu Bağlantılar

cvitae

Üye
10 numara baba çok çok saol anlattıklarını harfien uyguladım dehşet bişe oldu Allah razı olsun emeğine sağlık

lordofearth

lordofearth

Üye
bişe soracam bu işlemler iyapmak için telefon formatlanmış mı olması gerek ??

cvitae

Üye
bişe soracam bu işlemler iyapmak için telefon formatlanmış mı olması gerek ??

hafıza kartın formatlanmış olmalı kötüköylü belirtmiş ilk sayfada

--------------- Ekleme ---------------

kotukoylu hocam homescreenleri(samsung widgets) sağlıklı kullanamıyorum swf ile değiştiriyorum ama birden beyaz ekran geliyor hs ler yanlızca .swf uzantılı dosyalar mı içinde farklı klasörler çıkan hs ler de var(private,resources)gibi bu fw ile alakalı bi sorun değil yanlış anlaşılmasın ben beceremedim heralde hs leri şimdiden teşekkürler.

antantin

Üye
Ellerıne emegıne saglık arkadas...

v3!N

v3!N

Üye
s.a. öncelikle 3 haftalık bir 5800 kullanıcısıyım ve flash lama denilen olaydan hiç bişi bilmiyorum . paylaşmış olduğun firmwarenin 70 mb a yakın boş ram ve 80 mb boş telefon hafızasını duyunce sevindim yüklemeye karar verdim ama anlatmış olduğun yükleme talimatlarında 4. ve 6. aşamadaki resimler bende ölü gözüküyor (şu an kullandığım tarayıcı g chrome ve internet explorer da baktım aynı) bu yüzden hiç başlamadım resimleri yenilermisin ilk defa yapacağım için endişeliyimde çok güzel çalışma olmuş emeğine sağlık

--------------- Ekleme ---------------

Yaptım sonunda süper! Hayran kaldım resmen çok hızlı ve şık inanılmaz ellerine sağlık süper olmuş!

FEXAA

FEXAA

Üye
pasam elıne koluna saglık ha sımdı yukledım deedıgım kadarıyla mukemmel ben sımdı tsunamı v3 ıle v 3.1 araındakı ıkı dosyalı harmanlayarak denıcem derım dıze de bakalım kırma bısımı yok sa guzel bısımı olcak :d

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
pasam elıne koluna saglık ha sımdı yukledım deedıgım kadarıyla mukemmel ben sımdı tsunamı v3 ıle v 3.1 araındakı ıkı dosyalı harmanlayarak denıcem derım dıze de bakalım kırma bısımı yok sa guzel bısımı olcak :d
zevk senin ama tavsiye etmem :(

mangdaşire

mangdaşire

Üye
yine ama orijinal v51 e dönüşü var dimi?hani bu fw'i kursam,sonra servise götürürken falan gine eski haline döndürebilirim degil mi?bir de sizin şu linkte verdiginiz fw dosyası varya"Orijinal v51 dosyaları
"onların üzerinden orijinal fw'e dönebilirim degil mi?hani biraz kota sıkıntısı var da...bir daha indiremem.bir de telefona degilde sadece hafıza kartına format çekiyoruz degil mi?

mardok

mardok

Üye
sağolasın bayağı güzel bi FW olmuş

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
yine ama orijinal v51 e dönüşü var dimi?hani bu fw'i kursam,sonra servise götürürken falan gine eski haline döndürebilirim degil mi?bir de sizin şu linkte verdiginiz fw dosyası varya"Orijinal v51 dosyaları
"onların üzerinden orijinal fw'e dönebilirim degil mi?hani biraz kota sıkıntısı var da...bir daha indiremem.bir de telefona degilde sadece hafıza kartına format çekiyoruz degil mi?
aynen.....
sağolasın bayağı güzel bi FW olmuş
teşekkürler...

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler üstad

mangdaşire

mangdaşire

Üye
peki son 3-5-7-10-15-29 soru daha:d::şimdi bunu yapmadan önce telefona format çekmek gerekiyor mu?,birde bende şu anda v31.0.101 yüklü bu versiyonda tel arada sapıtıyor(bir çok açıdan)mesela internette gezerken tarayıcı aniden kapanıyor veya sabah küçük qwerty klavyeyi açmak istedim o klavyeyi hiç yok muş gibi gördü sonra kapatıp açınca eski haline döndü bu şekilde sorunlar yok degil mi?onun haricinde bir de bizim arkadaş orijinal hacksiz v51 yükledide onda sensörler kafayı kırmış aynen şöyle diyordu:"ya ben bu versiyona v40 tan yükseltince sensörler çalışmadı sonra sensörleri kapatıp açınca eski haline dönüyor ama yine 5 dakika sonra sensörler çalışmamaya başlıyor"demişti.bu şekil sorunlar olmaz degil mi?ya birde şu orijinal haline dönmek için yapılacakları koyarsan...aslında v51 e yükseltip helloox ile hacklemek istiyordum ama maaelesef böyle birşeyin mümkün olmadıgını ögrendim.neyse bir cevap yazarsanız belki bunu boş bir zamanımda yapabilirim.son olarak birde bunu yüklemek için pc suite yüklemek illaki gereklimi?pc suiteyide yüklüyeceksek ben bu firmwareleri yükleyemem.
birde son olarak firmware hazırlarken mesela v51 in güvenlik seviyesi düşürülsede helloox ile hackliyebilsek...

uA.illeqaL

uA.illeqaL

Üye
bişey sorucam bu room patcher de c2z ve open4all rmp dosyaları yokmu acabaa

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bunu yüklemek için pc suiteye ihtiyaç varmı?

Ronaldinho22

Üye
Ya ben 1.1 sürümünü kurdum 9hs olanını ama omnia ekranında sağdaki iki simge olan menü ve mesajlara tıkladığım her seferinde önce rehber açılıyor :S

estami

Üye
Kötü üstadım Pnht C6-00 V20 Port etmişler 5800 için lakin Türkçe dil desteklenmiyor Türkçe eklenince arama ekranına girince telefon kendini resetliyor ingilizcede sorun yok.. bir el atarmısın BU FW'ye özledik yeni FW'lerini unutmadan ingilizcesini kullananalar çok hızlı bir FW diyorlar ve arama ekranı müthiş olmuş..

mangdaşire

mangdaşire

Üye
birde linkleri başka bi siteye upload etsen...rapidten indiremiyorum....

The-Ice

The-Ice

Üye
Hocam ev ekranları kendi başına kullanılabilir mi?