Xpeed Ultimate v1.1 [5800-V51] 9HS/8HS

Sponsorlu Bağlantılar

aykut407

aykut407

Üye
Eskişehirde okumaya başladığım konu bursa'da bitti siz düşünün kaç saattir telefon elimde=) öncelikle kötüköylü arkadaşım sana teşekkür ediyorum böyle birşey hazırlayıp herkez ile uğraştığın yani sorununu çözmeye çalıştığın için benim de sorularım olacak 1)mesajlar iphone de ki gibi baloncuk oluyor mu çünkü am sırf onun için yükleyeceğim bunu 2)telefonu orjinal'e çevirmek istediğimde ve çevirdiğimde garanti bunu anlar mi ve orjinal'e çevirmek için telefona format atmam yeterli mi 3)ilk sayfada ki cw arkadaşların sorununu belirttiği şekilde düzeltilerek yüklenmiş program mi? 4) telefona herhangi bir zararı var mi bunu yüklememin 5) ben herhangi bir program yüklemek istediğimde orjinali gibi sorunsuz yükleye bilir miyim yoksa başka işlemler yapmalımiyim 6) telefona format atarken telefon hafızası arti hafıza kartına mi format atacağım yani ikisini de boşaltacakmiyim? Şimdiden teşekkürler ve bu maxicep google gibi kardeşim ne ararsan var=) aklıma gelen başka soru olursa eklerim şimdiden tsk ederim

Kötükoylu arkadaşım benim soruma cevap vermemişsin galiba unuttun yada o tartışma esnasına geldi olsun sen kimseyi takma paylaşımlarinin devamını BEKLIYORUZ AyRICA sorularımı cevaplarsan çok teşekkür ederim bir hatam oldu ise bilmeden özür dilerim iyi forumlar=) seviyorum bu forumu

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
aykut kardeşim.
yanılmıyorsam ilk sayfada programlar kısmında açıklama var.conversations la ilgili
telefonu istediğin an orijinale çevirebilirsin.
dikkat edersen sürüm 1.1 elbette ilk mesajlardaki hatalar giderilmiş durumda...
sadece hafıza kartını formatlaman yeterli...
kusura klama mesajını yeni gördüm....

aykut407

aykut407

Üye
önemli değil arkadsım sagol fazla dıkkat etmemısım tşk ederım yardımların ıcın

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
öncelikle fw ler çok güzel kotukoylu arkadaşım ellerine sağlık az çok fw gezginini kullanabiliyorum senden birşey rica etsem icindeki kullanmadıgım gereksiz temalar kaldırmak isitiyoum sana zahmet vermeden sadece bana ekledigin temaların hangi klosör ve hangi yolda oldugunu acıklarsan sevinirim tesekkür ederim

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle fw ler çok güzel kotukoylu arkadaşım ellerine sağlık az çok fw gezginini kullanabiliyorum senden birşey rica etsem icindeki kullanmadıgım gereksiz temalar kaldırmak isitiyoum sana zahmet vermeden sadece bana ekledigin temaların hangi klosör ve hangi yolda oldugunu acıklarsan sevinirim tesekkür ederim
şöyle izah edeyim:
private\10207114\import klasörünü
resoruce\skins klasörleririni kontrol et.
silmek istediğin temeların ismini önce private yolundaki klasörlerin içindeki skn uzantılı dosyayı notepadle açarak kontrol et
sonra kaldrımaya karar ver dğin temanın dosyasını her ikisindende kaldır...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
cok tesekkürler

karasev1

karasev1

Üye
kotuköylü kardesim benim bi ricam olacak zahmet olmazsa eğer " Xpeed Ultimate v1.1_ 20/08/2010 tarihli fw (en son yaptığın 5800 tabanlı fw)'ne samsung widget hs ekleyip paylaşa bilirmisin lütfen

şimdiden çok teşekkürler _sabırsızlıkla bekliyorum...

laaayn

Üye
eyw

karasev1

karasev1

Üye
indirdiğim FW ler içinden senin için baktım ama maalesef bulamadım kardeş :(

olsun kardesim yinede teşekkür ederim

--------------- Ekleme ---------------

kotuköylü kardesim benim bi ricam olacak zahmet olmazsa eğer " Xpeed Ultimate v1.1_ 20/08/2010 tarihli fw (en son yaptığın 5800 tabanlı fw)'ne samsung widget hs ekleyip paylaşa bilirmisin lütfen

şimdiden çok teşekkürler _sabırsızlıkla bekliyorum...

kötükoylu kardesim sabırsızlıkla olumlu yada olumsuz cevap bekliyorum...

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
hangi linler kırık acaba? hepsi sağlam anlamaadım?

karasev1

karasev1

Üye

:) kötüköylü kardesim üste mkryvz kardesimin verdiği link deki indirme linki kırık onu söyledim kırık diye

:) kötüköylü kardesim üste mkryvz kardesimin verdiği link deki indirme linki kırık onu söyledim kırık diye

ayrıca kardesim üstte yazdığım mevzuyu yapacakmısın eğer yaparsan cok makbule gecer

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi

ayrıca kardesim üstte yazdığım mevzuyu yapacakmısın eğer yaparsan cok makbule gecer
e bunda kolayı var
yazılımı yükle
sonra akabinde hafıza kartında gadget.swf doasyasını samsung gadget dosyasıyla değiştir...
teli yeniden başlat bu kadar :D

gercekgun

gercekgun

Üye
c6 modifiyeli fw sinde kullandıgımız n97 ev ekranı bu fw de yok mu?

ahmet meço

ahmet meço

Üye
döndüm dolaştım bundan daha iyi bir versiyon yok kötüköylü rem57 mb t9 harika boşuna zaman haramışız c6 ile

ahmet meço

ahmet meço

Üye
vay süper o zaman