xp hızlandırma

Sponsorlu Bağlantılar

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Rica ederim.

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Kayıt defterinden deişiklikler yap bilisayarın gayet hızlanır. Ayrıca perfect ve temp klosörlerindeki her şeyi sil kolay gelsn :D

fromhand

fromhand

Üye
hiç biri yeterince hızlandırmadı hala yavaş en dandik oyunda bile kasıyor...Ama saol :)

kerens

Üye
ewt arkadaşlar ben bunları kendi biligsayarımda uyguladım bilgisayarımın 6 saniye daha az sürüde açıldığını gördüm ilk önce bilgisayarımızn disk birleştiricisini açıyoruz elle yaparasak eğer 30 dk da bitirebiliriz.bu bilgisayarınızın en az 1 saniye daha erken açılmasını sağlayacaktır.Geldik 2. adıma Auslogics Disk Defrag programını indirip bilgisayar kuruyoruz.Sonra yazılımı çalıştırıp sırasıyla şu yöntemleri uyguluyoruz.(Settings > Aldorithms > Move > system files to the beginning of the disk eçenneğini etkinleştirin ve Settings > Program settings Schedule ayarlarını kullanarak haftada 1 defa otomatik disk birleşticisini kullanın ) Bilgisayarınızın daha hızlandığını göreceksiniz.

Ve bu arada bilgiasayarınız açılırken program yüklemeye çalışırken bilgisayarınızın açılması uzun sürer bunu programı silmeden engelleme şansızın var hjackfree programı yüklüyoruz ve dili türkçe yapıp otomotik başlatlara gelip yüklemesini istemediğniz programın tikini kaldırıyoruz ve işlem tamam

bekar63

Üye
yha benimki leptop olmuor
lütfen rar flan bişi yapamam başka bişi önrirmisiniz ya acil ama cevap bekliyrum

cezaxx34

Üye
m.ö 1000

dufy85

dufy85

Üye
ilk mesaj 6 yıl önce atılmış. çöp olmuştur zaten o :P:

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
durduk yere hortlatmışsınız konuyu gereksiz..... çöp....