XMP açma


c601 belle refresh

Üye
    Konu Sahibi
hp laptob kullanıyorum modeli 15-db1062nt ve bir süre önce UEFI menüsüne girmiştim ancak nereden girildiğini şuan bulamıyorum ayarlar-güncelleştirme-kurtarma deyip uefı ile yeniden başlat deyince bu ekran çıkıyor :
f1 system information
f2 system diagnostics
f9 boot device options
f10 bıos setup
f11 system recovery
enter startup
burda ne yapmam lazım hepsini denedim
 
PALA.

PALA.

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

c601 belle refresh

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
hocam format atmaya çalışmıyorum uefı menüye girip xmp seçeneğini aktif edecem ancak uefı menüsüne nerden gireleceğini hatırlamıyorum
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt