Haber Xiaomi Redmi Note 7 için yeni bir Güncelleme yayınlandı! (MIUI V11.0.6.0.PFGMIXM)


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Xiaomi Redmi Note 7 İçin, Ota üzerinden 601 MB boyutunda, Yeni bir Güncelleme yayınlandı. Güncelleme, MIUI V11.0.6.0.PFGMIXM Sürüm numarasıyla yayınlandığını görüyoruz. Bu güncelleme ile beraber, Android Güvenlik Yaması Mayıs 2020 olarak güncellendi. Ayrıca bir kaç hata ve Performans optimizasyonlarını'da beraberinde içermektedir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Güncellemeyi cihaza yüklendikten sonra, Gözle görülen olarak ilk, Tarayıcının değiştiğini görüyoruz. Yeni güncelleme ile beraber Tarayıcı ismi, Mi Tarayıcı olarak değişiyor. Ayrıca yine tarayıcının Simgesi'ninde bu yeni güncelleme ile beraber değiştiğini görüyoruz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Güncellemeyi yüklemek için: 'Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncelleme' Yolunu izleyebilirsiniz.

 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve yeumyang
yeumyang

yeumyang

Moderator
12 gelene kadar güncellemeyi düşünmüyorum böyle iyi şimdilik
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt