Redmi Note 8 MIUI 11.0.9.0 (Global Kararlı) Güncellemesi Yayınlandı


Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Birçok Redmi Note 8 gibi beklediğimiz MIUI 12 güncellemesini henüz alamadık ama Xiaomi biz kullanıcılara da göz kırpmaya devam ediyor. :)Güncelleme notu:

Sistem: Android Güvelik Patch'i Mayıs 2020'de güncellendi. Sistem güvenliği artırıldı.Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve TheNightMare.
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Yakında android 10 gelecek ama miui 12 nin önce Redmi Note 7 ve Note 7 pro ya öncelikli olarak verilmesi çok saçma
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt