Haber Xiaomi Redmi Note 7 için yeni bir Güncelleme yayınlandı! (MIUI V11.0.1.0.QFGMIXM)


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi


Xiaomi Redmi Note 7 İçin, Ota üzerinden 2 GB boyutunda, Yeni bir Güncelleme yayınlandı. Güncellemenin, MIUI V11.0.1.0.QFGMIXM Sürüm numarasıyla yayınlandığını görüyoruz. Bu güncelleme ile beraber, Android 10 tabanlı MIUI kullanılabilir hale geldi. & Android Güvenlik Yaması temmuz 2020 olarak güncellendi. Ayrıca bir kaç hata ve Performans optimizasyonlarını'da beraberinde içermektedir.

Güncelleme de göze çarpan önemli değişiklikler:

1
- Dark mode da bildirimlerin okunması zorlanıyordu yazi tipi ince ve grimsiydi okunamiyordu şimdi daha kalın ve farkedilir bir beyazlık katılmış bildirimler daha rahat okunabiliyor

2-Kamera menüsünde ufak değişiklikler yapılmış alttaki modlara 48mp gelmiş

3-animasyonlarda değişiklikler
Devamini inceledikce yazacağım dostlar kendinize iyi bakın iyi günler

4-İnstagram Görüntülü görüşme sorunu çözülmüş

5- Gökyüzü efektlerine yeni filtreler eklenmiştir

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Güncellemeyi OTA üzerinden yüklemek için: 'Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncelleme' Yolunu izleyebilirsiniz.

Güncellemeyi Manuel olarak kurmak için:
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt