Xiaomi Redmi Note 7 GCAM Güncel Versiyonlar

Sponsorlu Bağlantılar

arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi Redmi Note 7 GCAM Güncel Versiyonlar
Xiaomi Redmi Note 7 kullanıcıları için en iyi GCAM uygulamalarıdır.Bütün modların arasından seçilmiştir.Yeniler çıktıkça güncellenecektir.📲📷📸

1.Parrot043_PMGC_7.0(İngilizce/Karanlık çekimleri diğerlerine göre daha iyi/Hata yoktur)

İndirmek için

2.Cstark_PX v4.3 - 7.2.014(Türkçe/Yavaş çekim çalışmıyor.Başka hata yoktur.)

İndirmek için

3.Parrot043_MGC 7.3.017(Son versiyon(İngilizce/Yavaş çekim çalışmıyor.Başka hata yoktur.)

İndirmek için

4.JairoRossi_HyperCam 6.1(İngilizce/Hatasız/Gece modu ve diğer çekimlerde renk doygunluğu diğerlerine göre biraz daha iyi.)
(dahili depo/gcam/configs/klasörlerin içine atıp resim çekme butonunun siyah alanına iki kere üst üste basıp açılan menüden restore tıklayın.Klasörler yoksa kendiniz oluşturun)

İndirmek için

Uygulamaların ayarlarında astroloji modu, yüksek düzeyde zoom ayarı,video sabitleme gibi önemli özellikleri açıp kapatabilirsiniz.:good:

Gcam'in diğer özelliği olan "oyun alanı" uygulamasını da merak edenler ve kullanmak isteyenler indirip yükleyebilir.Stabil ve düzgün çalışmıyor.Gcam içerisinden oyun alanını açtığınızda uygulama içerisinde çeşitli animasyonlar indirilebilir.Animasyonlar menüsü yavaş açılıyor beklemeniz gerekiyor.Daha çok çeşit animasyon isterseniz play store açıp playground diye arama yaparsanız birçok animasyon karşınıza çıkacaktır.Oradan yükleyip gcam içerisinde oyun alanı menüsünden kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yeumyang ve TheNightMare.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Bende var ama hangi sürüm bilmiyorum kullanıyorum gece çekimlerinde baya fark var

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bende var ama hangi sürüm bilmiyorum kullanıyorum gece çekimlerinde baya fark var

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Örnek vermek gerekirse, Google Camera İle çekildi.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve yeumyang
arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Örnek vermek gerekirse, Google Camera İle çekildi.
Baya iyi çekmiş manzarayı da konuşturmuş.

@yeumyang Uygulamanın üzerine uzun bas bırak açılan menüden ayrıntılara bas uygulama menüsü açılır bütün bilgiler orada yazar.

• Beğen
Tepkiler: yeumyang ve TheNightMare.
yeumyang

yeumyang

Moderator
Sürüm 6.2.024 yazıyor eski sürüm galiba

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi