X6 V.21.04 Hack<Kendi Yaptığım Hackli Dosya!

 • 7 Kasım 2010
 • 2817 Okunma
 • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. S.a arkadaşlar.X6'yı aldığım günden beri kafama göre bi CFW bulamadım.Çok araştırdım ama Türkçe yapılan modlarda eksiklikler(t9,tarayıcı vb.)İngilizce yapılan CFW'ler de ise dil sorunu yaşadım ve bu işe el attım en sonunda.Paylaşacağım dosyada orjinale hiç dokunmadım bire-bir herşeyiyle orjinal dosya tek fark var hackli olması.Sadece dosyaya installserver gömerek tüm programların vs.yüklenmesini sağlayacak hale getirdim.Sizin yapacağınız tek şey bu rof2 dosyasını alıp navifirmle indirdiğiniz orjinal dosyaların üzerine kopyalayarak Jaf yardımı ile telefonunuza atmak.Bu konuları tek tek anlatmayacağım çünkü bu işi yapanlar bilirler(bilmeyenler forumda aratarak bulabilirler).Bu adımdan sonra artık sizin X6 nızda Hackli hale gelecek.Dosya kendi uploadımdır.Güle güle kullanın arkadaşlar.

  Download:http://rapidshare.com/files/429392873/RM-559_21.0.004_prd.rofs2.rar
   


  Yazan: cihanonal
  emmi, yusuf-tr, sonce32 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
 2. teşekkürler..
   
 3. Teşekkürler hiç bi sıkıntı göremedim eline sağlık. Daha önce indirdiklerimde ya dosya silmede ve tekrar yüklemede ya gpste sorunlarla karşılaştım. Bunda hiç bi sorun yok çok anlamam bu tarz şeylerden ama rompatcher da yok iyi bişey heralde=)

  Bu arada daha önce jafla telefonu bulamama sorunu yaşamıştım hep. Çözüm; telefonun şarjı olucak yine tanımazsa flashlamadan önce nokia pc suite'te bi kere tanıtıp öyle deneyin.
   
 4. Rica ederim kardeşim dediğim gibi orjinale hiç dokunmadım sadece hackli yaptım hepsi bu :) Evet Rompatcher olmadan hackli telefon :)
   
 5. ben indirdim ama nasıl yapacağız kardeş biraz açıklasasan iyi olurdu eline koluna sağlık ama bunu ne ile ne yapacağız teşekkürler.
   
 6. Teşekkürler
   
 7. :ehe güzel paylaşım
   
 8. arkadaslar bu cfw nedir ne işe yarar anlayamdım bi açıklarmısınız ?
   
 9. yaw kardeşim bunu ekleyen arkadaşbiraz olayı açıklarmı bilmeyenler nasıl yapalım.
   
 10. arkadaşım forumda kaç kez anlatılmış hala hazır yemek istiyorsunuz.Hazır yemekde var daha ağzınıza konmasını istiyorsunuz anlamıyorum ki.Orjinal dosyaları indireceksin benim paylaştığım dosyayı orjinaliyle değiştireceksin sonrada jafla telefona atacaksın.Forumda kaç kez verildi nasıl yapılacağı hatta ararsan youtube'de videosu bile var yani.
   
 11. yine bişey anlamadığ :(
   
 12. bu telefona N8 firmware yapılmasını beliyorum çok çılgın olcak:)
   
 13. tr değilki bu :-(
   
 14. Türkçe mi arkadaşım ? Yükledikten sonra düzeltmek için uğraşmayalım :D
   
 15. x6 ya n8 firmware yakışır
   
 16. türkçe bulduğum en iyi hack teşekkürler. elinize sağlık. önceki bulduğumda programlar telefondan kaldırılamıyordu şimdi her programı sorunsuz yükleyip kaldırabiliyorum.Yükledikden sonra haritalar çalışmadı KARALAMIŞ OLMAYAYIM BELKİDE BACK UP DOSYALARINI GERİ YÜKLEDİKTEN SONRA OLMUŞTUR. O da sorun olmadı zaten ovi maps i kaldırıp pc suitle tekrar kurdum şimdilik her şey yolunda.:):oke:
   
 17. Valla hacı bende çalışıyordu.Güzel yorumun için teşekkürler ayrıca :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 07:53