X6 V.21.04 Hack<Kendi Yaptığım Hackli Dosya!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihanonal

Üye
    Konu Sahibi
X6 V.21.04 Hack<Kendi Yaptığım Hackli Dosya!
S.a arkadaşlar.X6'yı aldığım günden beri kafama göre bi CFW bulamadım.Çok araştırdım ama Türkçe yapılan modlarda eksiklikler(t9,tarayıcı vb.)İngilizce yapılan CFW'ler de ise dil sorunu yaşadım ve bu işe el attım en sonunda.Paylaşacağım dosyada orjinale hiç dokunmadım bire-bir herşeyiyle orjinal dosya tek fark var hackli olması.Sadece dosyaya installserver gömerek tüm programların vs.yüklenmesini sağlayacak hale getirdim.Sizin yapacağınız tek şey bu rof2 dosyasını alıp navifirmle indirdiğiniz orjinal dosyaların üzerine kopyalayarak Jaf yardımı ile telefonunuza atmak.Bu konuları tek tek anlatmayacağım çünkü bu işi yapanlar bilirler(bilmeyenler forumda aratarak bulabilirler).Bu adımdan sonra artık sizin X6 nızda Hackli hale gelecek.Dosya kendi uploadımdır.Güle güle kullanın arkadaşlar.

Download:

• Beğen
Tepkiler: emmi, yusuf-tr, sonce32 ve 4 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

registerfurk

Üye
Teşekkürler hiç bi sıkıntı göremedim eline sağlık. Daha önce indirdiklerimde ya dosya silmede ve tekrar yüklemede ya gpste sorunlarla karşılaştım. Bunda hiç bi sorun yok çok anlamam bu tarz şeylerden ama rompatcher da yok iyi bişey heralde=)

Bu arada daha önce jafla telefonu bulamama sorunu yaşamıştım hep. Çözüm; telefonun şarjı olucak yine tanımazsa flashlamadan önce nokia pc suite'te bi kere tanıtıp öyle deneyin.

cihanonal

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler hiç bi sıkıntı göremedim eline sağlık. Daha önce indirdiklerimde ya dosya silmede ve tekrar yüklemede ya gpste sorunlarla karşılaştım. Bunda hiç bi sorun yok çok anlamam bu tarz şeylerden ama rompatcher da yok iyi bişey heralde=)

Bu arada daha önce jafla telefonu bulamama sorunu yaşamıştım hep. Çözüm; telefonun şarjı olucak yine tanımazsa flashlamadan önce nokia pc suite'te bi kere tanıtıp öyle deneyin.

Rica ederim kardeşim dediğim gibi orjinale hiç dokunmadım sadece hackli yaptım hepsi bu :) Evet Rompatcher olmadan hackli telefon :)

haydene

haydene

Üye
ben indirdim ama nasıl yapacağız kardeş biraz açıklasasan iyi olurdu eline koluna sağlık ama bunu ne ile ne yapacağız teşekkürler.

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

batuone

Üye
:ehe güzel paylaşım

serginyo

serginyo

Üye
arkadaslar bu cfw nedir ne işe yarar anlayamdım bi açıklarmısınız ?

haydene

haydene

Üye
yaw kardeşim bunu ekleyen arkadaşbiraz olayı açıklarmı bilmeyenler nasıl yapalım.

cihanonal

Üye
    Konu Sahibi
yaw kardeşim bunu ekleyen arkadaşbiraz olayı açıklarmı bilmeyenler nasıl yapalım.

arkadaşım forumda kaç kez anlatılmış hala hazır yemek istiyorsunuz.Hazır yemekde var daha ağzınıza konmasını istiyorsunuz anlamıyorum ki.Orjinal dosyaları indireceksin benim paylaştığım dosyayı orjinaliyle değiştireceksin sonrada jafla telefona atacaksın.Forumda kaç kez verildi nasıl yapılacağı hatta ararsan youtube'de videosu bile var yani.

4747

Üye
yine bişey anlamadığ :(

sanitarium8787

sanitarium8787

Üye
bu telefona N8 firmware yapılmasını beliyorum çok çılgın olcak:)

dijiahmet

Üye
tr değilki bu :-(

yusfcuk

yusfcuk

Üye
Türkçe mi arkadaşım ? Yükledikten sonra düzeltmek için uğraşmayalım :D

webgezgin

Üye
x6 ya n8 firmware yakışır

sulkara

Üye
türkçe bulduğum en iyi hack teşekkürler. elinize sağlık. önceki bulduğumda programlar telefondan kaldırılamıyordu şimdi her programı sorunsuz yükleyip kaldırabiliyorum.Yükledikden sonra haritalar çalışmadı KARALAMIŞ OLMAYAYIM BELKİDE BACK UP DOSYALARINI GERİ YÜKLEDİKTEN SONRA OLMUŞTUR. O da sorun olmadı zaten ovi maps i kaldırıp pc suitle tekrar kurdum şimdilik her şey yolunda.:):oke:

cihanonal

Üye
    Konu Sahibi
türkçe bulduğum en iyi hack teşekkürler. elinize sağlık. önceki bulduğumda programlar telefondan kaldırılamıyordu şimdi her programı sorunsuz yükleyip kaldırabiliyorum.Yükledikden sonra haritalar çalışmadı KARALAMIŞ OLMAYAYIM BELKİDE BACK UP DOSYALARINI GERİ YÜKLEDİKTEN SONRA OLMUŞTUR. O da sorun olmadı zaten ovi maps i kaldırıp pc suitle tekrar kurdum şimdilik her şey yolunda.:):oke:

Valla hacı bende çalışıyordu.Güzel yorumun için teşekkürler ayrıca :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt