x6 mobil tv,telefona program atmak?

Sponsorlu Bağlantılar

ekubya92

Üye
    Konu Sahibi
x6 mobil tv,telefona program atmak?
Bugün nokia x6 cep telefonu aldım.Almadan önce baktıgım telefon özelliklerinde mobil tv yazıyordu.Alır almaz bi heyecanla mobil tv aradım tlf da ama bulamadım nerden bulabilirim?

2. sorum ise 4-5 yıl önce 6600'a bluetooth tan müzik oyun atarken sorun olmuyordu.Fakat şuan sadece pc-tlf usb ara kablosu var elimde.Demin indirdigim bi oyunu telefon deposuna attım ama telefonda bulamıyorum.Buradaki tema oyun vb. telefonuma nasıl atıp kullanabilirim.

Telefonumda internet olmadan ovi müzikten yararlanma şansım varmı.

Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Allah razı olsun.
Cümleten bayramınız mübarek olsun.

KELGER

KELGER

Üye
telefon da internet olmadan ovi kullanılmaz.
telefonun hafıza kartında other klasörüne at sonra kabloyu çıkar telefonun dosya yöneticisinde diğer klasörüne gir dosya orada.
ama uzantısı sis ,sisx veya jar olması lazım kurabilmen için.

ekubya92

Üye
    Konu Sahibi
Şuan oyunu kurdum çok teşekkürler.

Nokianın kutusunda:"ister bilgisayarına ister telefonuna indir.indirdigin şarkılar sonsuza kadar senin olsun." yazıyor.O açıdan sordum pc ye indirme gibi bi şansımız varmı diye.Kutuyla birlikte özel bi ovi koduda geldi çünkü o açıdandı.cevap için teşekkürler.

birden bilen birisi mobil tv hakkında yorum yapabilirse cok sevinirim.

yusfcuk

yusfcuk

Üye
Şuan oyunu kurdum çok teşekkürler.

Nokianın kutusunda:"ister bilgisayarına ister telefonuna indir.indirdigin şarkılar sonsuza kadar senin olsun." yazıyor.O açıdan sordum pc ye indirme gibi bi şansımız varmı diye.Kutuyla birlikte özel bi ovi koduda geldi çünkü o açıdandı.cevap için teşekkürler.

birden bilen birisi mobil tv hakkında yorum yapabilirse cok sevinirim.

Telefonunla internete girip kodunla üyelik oluştur sonra pc den Nokia Ovi Player e gir sol üstte 2 seçenek var müziğim birde ovi müzik diye , ovi müziğe gir kullanıcı adını gir bu bilgisayar sizin sınırsız müzik kampanyanızdan yararlanıcak felan gibisinden bişiyler soruyor ben orayi nasil hallettiğii bilmiyorum ama beni biraz uğraştırmıştı sonra bilgisayarından müzik indirmeye başlayabilirsin
ben böyle hallettim belki daha kestirme yol bilen vardır

bodyguard067

Üye
sen

ekubya92

Üye
    Konu Sahibi
ugraştırdı ama ovi müzigi de hallettim.cevap yazan arkadaşa çok teşekkür ederim.birtek mobil tv kaldı.
o konudada birisi yardımcı olabilirse çok güzel olcak

yusfcuk

yusfcuk

Üye
mobil tv yok sanırsam bazı siteler var uyanıklar telefonlar 3G li olduğu için onu mobil tv yi de var olarak yazıyorlar

Üst Alt