X-Plore v1.30'dan v1.22'ye Düşme Anlatımı by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
X-Plore v1.30'dan v1.22'ye Düşme Anlatımı by Reis-i Eagles
X-Plore v1.30'dan v1.22'ye Düşme Anlatımı by Reis-i Eagles™

v1.30'da her başlangıçta ve kapanışta 3sn beklemek istemiyorsanız;

1-) X-Plore v1.30'u silin.
2-) "X-Plore v1.20 Orjinal" dosyasını kurun. Daha sonra "X-Plore v1.20 Unsigned" dosyasını kurun.
3-) "Kod Alma" dosyasını kurun, çalıştırın ve kodu alın. Aldığınız kodla X-Plore 1.20'nin kilidini açın. (Kod aklınızda kalsın.)
4-) X-Plore v1.22'yi kurun. v1.20'nin kilidini açtığınız kodla v1.22'nin de kilidini açın.

Bu kadar...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: serdar_35_07, meik, selami5151 ve 15 diğerleri

matt01

Üye
ya kardeşim bu ben de işe yaramadı ya tlf n95 8gb en son 4. part ı yüklerken güncelleştirme hatası diyor:S

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
v1.30'u sildin di mi eminsin? :allalla:

Ben benim N82'de uyguladım oldu çünkü herşeyi silip adım 2den başlayabilir misin?

karayel1977

Üye
(X-Plore v1.20 Unsigned kurulmuyor diyen arkadaşlar) hack lenmiş telefonda gerek yok aynen sıralamayı devam ettirin sorun kalkıyor full oluyor ve her defasında şifre istemiyor ..ben yaptım n95 te sorun kalmadı.Reis-i Eagles e teşekkürler..

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
reca... ;)

sezisxx

Üye
tesekkür edrim arkadasım sagolasın ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Harikasın kardeş ellerine sağlık.n78 de problemsiz çalışıyor şu anda

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
reca... ;)

spark00tr

Üye
dostum teşekkür ederim. N73'e kurdum çalıştı. Bişey sorucam, bu programı türkçeye çevirmenin bir yolu yok mu? veya türkçe versiyonu...

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Paylaşım için sağolasın :good:

enjin4

enjin4

Üye
çok teşekür ederim eline sağlık

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
kardeş allah senden razı olsun süpersin denedim oldu... :)

__Midas__

__Midas__

Üye
denenleri aynen uygulamama rağmen başarısız oldum ya, iki telefondada olmadı :(

hellman

hellman

Üye
arkadaşlar xplorer tamamen tlf nin tarihiyle ilgili. yapmanız gereken tlf nin yılı 2009 olmasın yeter ben takvimde 2004 yılını kullanıyorum 2004 ün günleri bu yılın günlerine eşit. misal bugün ocak 6 salı ise 2004 te de bu tarih aynı kolay gele :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
arkadaşlar xplorer tamamen tlf nin tarihiyle ilgili. yapmanız gereken tlf nin yılı 2009 olmasın yeter ben takvimde 2004 yılını kullanıyorum 2004 ün günleri bu yılın günlerine eşit. misal bugün ocak 6 salı ise 2004 te de bu tarih aynı kolay gele :)
Peki alarm problemi yaşıyormusun.birde ben 1.30 u kurdum arka planda açık olarak bıraktım.hiçbir problemde yaşamıyorum şimdilik.(kırılana kadar böyle devam).

vagabond59

vagabond59

Üye
çok sağol kardeş emeğine sağlık oldu sağolasın :D

Bulut_86

Bulut_86

Üye
Teşekkürler:)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Beyler madem yazmıssınız benım problemımde su su anda x-plore 1.22 crackli sürümünü kullanıyordum fakat 2009 a girdik ve program sunu demeye basladı bu versıonun suresı doldu dio ve guncellestırme yapmak ıstıo bedede kontor yok program acılmıo yani 2009 a girdıkdıe bu soruna bir cozumunuz varmı varsa konusun bys:oke:

Üst Alt