Wt-3 İle Facebook'a Bedava giremiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

sametsalci

Üye
ya arkadaslar ben resmı sitesinden fln heryerden denedım bazısında bağlantı başarısız bazısında ıse apn hatası diyor suanda giremıyorum yardımcı olursanız sevinirim .. Apn Hatası Diyor

hazar3447

hazar3447

Üye
merhaba arkdaşlar benmde sizin gibi trdent w-t3 üm var , wapda 0,facebook.com yazdgımda sitenin ana sayfasına giriyor buraya kadar herşey normal, ancak adresimi ve parolamı yazıp girş tuşuna bastıgımda bir türlü girmiyor bekliyor bekliyor ve süre aşımı falan diyor ve hiç girmiyor .. yardımcı olursanız çok sevinirim... lütfen.. pleas...

Arkadaşalar aynı sorundan bende müzdaripim T1000 :s

ezellll

ezellll

Üye
ya bslm banada yardım edın telım trıdent servıse yolladım sırf ayarları yapılsın dıye olmadı apn hatası dıyor hıc bır sekılde ınternete gıremıyorum sıtede kım varsa bana yardımcı olsun lutfen yoksa telefonu kırıp atabılırım yoksa

izzem

Üye
arkadaşlar apn hatası hesabı düzenle'den yeni hesap açın, yeni hesap açmak için ayarlar trident'in resmi sitesinde var. o hesabı etkilentiştirin sonra wlan'ı devre dışı bırakın. ben sorunu böyle hallettim.
ama ne giriş yapılabiliyor(wlan etkinken facebook'a giriş yapın 0.facebook da aynı şekilde açılacaktır.), ne durum ne de yorum paylaşılabiliyor. zaman aşımı diyene kadar ancak bir kez sabredebildim başka da sabredemedim. buna çözüm bulmak bizim elimizde değil sanırım..

inferno15

Üye
lütfen yardım edin:bann:

inferno15

Üye
Ben msn yi şifreyi yazıom öyle beklio 12 dk oldu açılmadı halada açılmıo nolucak bu böle heyy alahım yha nokia nın en eziq telefonu giriyo face bu girmio (Trident Wt3)

--------------- Ekleme ---------------

Heh sonunda cvp geldi istek Zaman aşımına uğradı ne demek yha bu

Arkdaşlar ben ana sayfasına girdim adresimi herşeyimi yazdım istek süre aşımna uğradı diyor ben hiç giremedim :((((:ağlarım::off:

manyax44

Üye
beyler wifi den girip daha sonra normal wifisiz girdiğinizde açılıyor 0.facebok ama sonra tekrar giremiyorsunuz

By_vezir

Üye
    Konu Sahibi

bekir42007

Üye
Trident wt-3 le facebook'a giremiyormusun ?
Problemi %100 çözdüm. isteyenlerle paylaşabilirim.
Facebook adresim : [email protected]

..

...........

........

............

Üst Alt