wp8 gdr2 güncellemesi ile fm radyo geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
man20

man20

Üye
çok iyi oldu bu. Yıl sonunda sistem tam oturmuş olucak.

ÖEY

ÖEY

Üye

Hepimizin bildigi gibi windowsphone7.X cihazlarda FM radyo bulunmasına ragmen windowsphone8 telefonlarımız donanım olarak desteklemesine ragmen yazılım olarak bu özellik aktifleştirilmemişti.

The Verge'ün ulaştıgı raporlara göre General Distribution Release (GDR2) güncellemesi icin Microsoft bu özelligi aktifleştirecek. Güncelleme Mayıs ayına sarkabilecegi de bu raporda ayrica belirtilmiş.

Nokia ise guncellemeye ek olarak ,ekrana cift tıklayarak cihaz uyandırma,flip to silence(aramalarda telefonu ters cevirerek sessize alma) ve Lumia renk profilleri ayarlarını getirecek.
Şimdi benim aklım karıştı birazcık :D Ben şu ana kadar bazı arkadaşların navifirm ile flashladıkları güncellemenin Nokia'nın kendi yaptığı bir güncelleme olduğunu ve bu meşhur GDR2'nin ise tüm wp cihazlarına MS'in göndereceği bir güncelleme olacağını düşünüyordum ki okuduğum çoğu yorum ve yazı da o yöndeydi. Ama sizin yazdıklarınızdan çıkardığım şu anda navifimdeki beta versiyonu GDR2'nin ve mayıs ayında final versiyonu tüm wp cihazlarına gönderilecek ve betasından daha fazla yenilik olacak içinde. Doğru anladım değil mi? :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Şimdi benim aklım karıştı birazcık :D Ben şu ana kadar bazı arkadaşların navifirm ile flashladıkları güncellemenin Nokia'nın kendi yaptığı bir güncelleme olduğunu ve bu meşhur GDR2'nin ise tüm wp cihazlarına MS'in göndereceği bir güncelleme olacağını düşünüyordum ki okuduğum çoğu yorum ve yazı da o yöndeydi. Ama sizin yazdıklarınızdan çıkardığım şu anda navifimdeki beta versiyonu GDR2'nin ve mayıs ayında final versiyonu tüm wp cihazlarına gönderilecek ve betasından daha fazla yenilik olacak içinde. Doğru anladım değil mi? :)

dogru anlamışsın:oke:

Toros542

Toros542

Üye
Haber için teşekkürler.aslında olması gereken bir şey bu.neyse buna da şükür...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Şükür kavuşturana demek istiyorum. Uyuzlar ucundan acık acık vererek hep heyecanı dorukta bırakmak peşindeler. :naughty: Bu sayede hem telefon sürekli yenilik içinde görünecek, hemde bizim telefondan çabuk sıkılıp bıkmamıza engel olacak. Adamların kafa böyle düşündüyse çalışıyor demektir. Ama sanmıyorum :d:

alical33

alical33

Üye
fm transmitterde açılaydı iyiydi :D

• Beğen
Tepkiler: kayahan35
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
kulaklıkla dinlenen radyoyu hiç sevmedim neden koymazlar şu yerel tv kanallarını ve kulaksız dinlenen bi fm radyo

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Benm uzun zamandır isteğim bildirimlerin ana menüden ekran ı sağa çekerek bildirimlerin açılmadı farkımız olmalı
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

bahtiyad

bahtiyad

Üye
Telefonda radyo ; denizi olan bir şehirde denize hiç gitmemek gibi,,,gitmesende varlığının huzur vermesidir diyerekten radyomu kaldı diyen arkadaşlara bi serzeniş :aha: :naughty: :ehe

Churchil

Üye
Arka plana resim atabilsek telefon çok canlı olacak ..!

nanotex

nanotex

Üye
Arkaplana resim atmak bence görsel açıdan çok bozar live tile'ları

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Canlı karolar %75 saydam olur,arka plana da resim değil de "desen" koyarız olur mu :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: n000k
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt