Amber&GDR2 güncellemeleri Lumia925 üzerinde görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Amber&GDR2 güncellemeleri Lumia925 üzerinde görüntülendi

Haziran Temmuz döneminde yayınlanması beklenen Windows Phone ve Nokia güncellemeleri Lumia925 üzerinde görüntülendi

İlk olarak GDR2 ile aktifleştirilen FM Radio ekran görüntüsü

Amber güncellemesi ile Lumia cihazlarına gelen yeni kamera uygulamasındaki iso3200 ayarı.

Ve yine GDR2 güncellemesiyle gelen Datasense uygulaması

Çift tıklamayla uyandırma (işaret kutucuğu)

Data Sense Ekranı

Data sense ekranı seçenekleri (aylık, aylık önödemeli, sınırsız v.s)

Flip to Silence (Telefonu ters çevirerek sessiz alma) ayarı

Internet Explorer gelişmiş güvenlik ayarları (izleme, smartscreen koruması, bing hizmeti geribildirim geçmişi, arama kutucuğunda bing önerileri, veri azaltma v.s)

Nokia Smart Camera...

• Beğen
Tepkiler: nanotex

csH

csH

Üye
:tşk:

alical33

alical33

Üye
Teşekkürler

ÖEY

ÖEY

Üye
Gelsin bakalım gelsin :D Daha neler değişecek acaba meraklandım şimdi :D

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Lumia 520 üzerinde gelse çok iyi olurdu he :D

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Teşekkürler abi çalışıyor olmasaydım diğer görüntüleri de ekleyecektim ama :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Gelsin gelsin... DataSense iyidir, candır. :sarıl:

• Beğen
Tepkiler: nanotex
braayn

braayn

Üye
muhteşemsin tşkler...

ademoz05

ademoz05

Üye
925e bayıldım.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Haber için teşekkürler :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
allahımm :aha:fm radyo göründü

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

sympatico

Üye
1. data sense tum ulkelere acılacak dimi ?
( amerıkada sadece verızon kullanıyormuş galiba )
2. L620 ye fm radio gelmeyecegıni nokia resmi olarak mı soyledi yoksa sadece bi rivayet mı ?

ÖEY

ÖEY

Üye
Valla ben datasense olayını android kullanırken de hiç kullanmazdım şimdi de kullanacağımı sanmıyorum. Sınırsız internet paketim var ama eskiden yoktu ve hiç paketi doldurduğumu hatırlamıyorum ki turkcell'de KALAN yazıp 2222'ye mesaj attığınız da hattınıza tanımlı ne kadar şey varsa onların kalan süre/sms/mb bilgilerini veriyor hemen anında. Kesin diğer operatörlerde de bu tarz bir servis vardır. Bir de arkadaşlar paketi dolduracak kadar ne yapıyorsunuz yahu bir ay boyunca :D

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Valla ben datasense olayını android kullanırken de hiç kullanmazdım şimdi de kullanacağımı sanmıyorum. Sınırsız internet paketim var ama eskiden yoktu ve hiç paketi doldurduğumu hatırlamıyorum ki turkcell'de KALAN yazıp 2222'ye mesaj attığınız da hattınıza tanımlı ne kadar şey varsa onların kalan süre/sms/mb bilgilerini veriyor hemen anında. Kesin diğer operatörlerde de bu tarz bir servis vardır. Bir de arkadaşlar paketi dolduracak kadar ne yapıyorsunuz yahu bir ay boyunca :D

Mesala benim paketim 500 mb burada paylaşılan bi reklam filmi oluyor efendime söyliyim Ali Kemal abi bir özellikle ilgili video veriyor konuda falan insanda ister istemez izliyor yani sonra gidiyor tabi MB'lar :D

ÖEY

ÖEY

Üye
O zaman suçluyu bulduk, Ali Kemal üstad :islik:d: Üstad video göndermiyorsun paketleri aşmıyor arkadaşlar, tamam sorun çözüldü :naughty:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bakalım daha bunlara ek ne gelecek hani görüntülü görüşmenin konusu bile yok oysa cihaz yeni çıktığında gelecek falan deniliyordu
bence skype la konuşmaya yönlendiriyorlar

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Kilit kapalıyken saat simgesi. <3

kursat99

kursat99

Üye
Sonradan yüklediğin resimler görünmüyo Ali Kemal Abi

Üst Alt