wp8 gdr2 güncellemesi ile fm radyo geliyor

• 26 Mart 2013
  • 2261 Okunma
  • 42 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Hepimizin bildigi gibi windowsphone7.X cihazlarda FM radyo bulunmasına ragmen windowsphone8 telefonlarımız donanım olarak desteklemesine ragmen yazılım olarak bu özellik aktifleştirilmemişti.

The Verge'ün ulaştıgı raporlara göre General Distribution Release (GDR2) güncellemesi icin Microsoft bu özelligi aktifleştirecek. Güncelleme Mayıs ayına sarkabilecegi de bu raporda ayrica belirtilmiş.

Nokia ise guncellemeye ek olarak ,ekrana cift tıklayarak cihaz uyandırma,flip to silence(aramalarda telefonu ters cevirerek sessize alma) ve Lumia renk profilleri ayarlarını getirecek.

Yazan: papakudioflu
    n000k, bulutsuzgece, pirenuri ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Güzel haber Görüntülü görüşmede geldimi tamamdır

noss_bar bunu beğendi.
  3. Good news. Bir de yukarıdan inen bar gelse ayaklarını öpücem WP başkanının

4. Güzel haberler okuyoruz sürekli ve heyecanlanıyorum. Umarım çok uzun sürmez :)

5. teşekkürler Ali abi bu mayıs ayına sarkması tam versiyondan bahsedilmiş herhalde dimi beta değil yani

6. :eller:

YkPkY bunu beğendi.
  7. Bu bahsedilen Navifirm'de olan( beta sürüm )ün tamamlanmış hali.

Güzel yeniliklerle geliyor :)

8. güzel haberler bi eksiklik olan fm radyo eksikliği güncelleme tamamlanıyor çok iyi çok iyi

9. Wp coşuyor ufaktan :)

haber için teşekkürler

10. Güzel haber. Tunein radio ile takılıyorum kulaklık derdi yok diye gerçi ama bu da olsun elimizin altında :D

11. Artık radyo mu kalmış bea :)

12. Nihat Sırdar yayın yapıyor haftaiçi hem sabah hem akşam çok güldürüyor valla. Dinle bir-iki yayın takıl o zaman ne güzel icatmış şu radyo dersin :D

onrkrkyn bunu beğendi.
  13. Denerim :D

14. Teşekkürler, bilgi için ...

15. Yukarıdan inen bar değil de WP8 e özel bir bildirim ekranı olmasını istiyorum ve Temple Run 2 yi istiyorum

16. Bu yazıyı okuyan arkadaşlar l620 de fm radio ve fm verici varmı bilen varsa bilgilendirsin lütfen

17. Şu an ikisi de yok.
    GDR2'den sonra gelmesi muhtemel.
    Lumia 920 ve 820'de radyo donanımı olduğu söyleniyordu zaten ama Lumia 620 ile ilgili kesin bir bilgi yok bildiğim kadarıyla.

18. :d:ben muhtar radyosuda istiyorum yanında
    bunun donanımında tv çıkışı yoktu dimi

19. aynen.
    'aramalarda telefonu ters cevirerek sessize alma' bu cok iyiymis

20. hepsi iyi ama mayıs ayına sarkacakmıs gelene kadar betayı flashlasammı acaba?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 10:55